Spausdinti šį puslapį

Eismo įvykio metu apgadinti keturi automobiliai

Gedimino Nemunaičio nuotr. Avarijoje būta nukentėjusiųjų. Gedimino Nemunaičio nuotr. Avarijoje būta nukentėjusiųjų.

Tre­čia­die­nį 10 val. 34 min. Del­tu­vos ir Žie­do gat­vių san­kry­žo­je įvy­ko eis­mo įvy­kis, ku­rio me­tu bu­vo su­ža­lo­tos dvi se­ny­vo am­žiaus mo­te­rys bei ap­ga­din­ti ke­tu­ri au­to­mo­bi­liai.

Dvi Jo­na­vos mies­to gy­ven­to­jos au­to­mo­bi­liu „Opel Ast­ra“ nuo pre­ky­bos cen­tro „Ma­xi­ma“ va­žia­vo Žie­do gat­ve. San­kry­žo­je su Del­tu­vos gat­ve 77-erių me­tų vai­ruo­to­ja ne­pa­ste­bė­jo, kad ji va­žiuo­ja ša­lu­ti­ne gat­ve, ir ne­pra­lei­do pa­grin­di­ne Del­tu­vos gat­ve va­žia­vu­sio au­to­mo­bi­lio „Opel G-Ca­ra­van“, ku­rį vai­ra­vo Del­tu­vos mies­te­lio gy­ven­to­jas.

Nuo su­si­dū­ri­mo „Opel Ast­ra“ tren­kė­si į prie „Stop“ žen­klo su­sto­ju­sį pa­ne­vė­žie­čio vai­ruo­ja­mą „Mer­ce­des-Benz“, o pas­kui – į ne­to­lie­se aikš­te­lė­je sto­vė­ju­sį „Peu­ge­ot Part­ner“, pri­klau­san­tį UAB „Ume­ga“.

Eis­mo įvy­kio me­tu vi­sos ke­tu­rios trans­por­to prie­mo­nės bu­vo ge­ro­kai ap­ga­din­tos, o „Opel Ast­ra“ vai­ruo­to­ja ir 84-erių me­tų ke­lei­vė dėl pa­tir­tų su­ža­lo­ji­mų iš­vež­tos į li­go­ni­nę. Pre­li­mi­na­riais duo­me­ni­mis, vai­ruo­to­ja pa­ty­rė ko­jos, o ke­lei­vė – abie­jų ran­kų lū­žius.

Dėl eis­mo įvy­kio Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)