Spausdinti šį puslapį

Teko gelbėti šiukšliavėžę

Gedimino Nemunaičio nuotr. UAB „Ekonovus“ automobilis įklimpo Pakalnės gatvėje. Gedimino Nemunaičio nuotr. UAB „Ekonovus“ automobilis įklimpo Pakalnės gatvėje.

Į redakciją paskambinusi Pakalnės gatvės gyventoja Violeta Šanteriova išsakė dalies šios gatvės gyventojų problemą. Moters teigimu, į namus, esančius arčiausiai nuo upės, sunku privažiuoti šiukšles renkančiam UAB „Ekonovus“ automobiliui.

Ukmergiškė pasakojo, kad trečiadienio rytą buitinių atliekų konteinerių ištuštinti atvažiavusi didžiagabaritė „Ekonovus“ technika užklimpo siaurame, tokiam transportui nepritaikytame keliuke.

Pasak V. Šanteriovos, problema ne kartą buvo išsakyta ir savivaldybėje, pažadų būta, bet jokio konkretaus judesio taip ir nesulaukta.

Ukmergės rajono savivaldybės Žemės ūkio ir infrastruktūros skyriaus vyriausiasis specialistas Vygintas Dubauskas sako, kad ši žvyro danga padengta gatvės dalis nėra palikta visiškai be priežiūros. Anot jo, „jei reikia elementaraus pažvyravimo ar pagreideriavimo, visuomet tai ir padaroma“.

„Iki šios dienos problemos nebuvo. Kažką reikės daryti, gal pavasarį pažvyruosim daugiau“, – sako pašnekovas.

Ar kažkiek lėšų „nubyrės“ šiai gatvės daliai nuo miesto erdvių tvarkymui skirtų pinigų, taip pat savivaldybės specialistai atsakyti dar negali.

UAB „Ekonovus“ Vilniaus regiono padalinio vadovas Elmaras Milinavičius sako, kad minėta gatvė – viena iš tų, kurioje atliekas surinkti yra problemiška.

„Išsikvietėm gelbėjimo tarnybą, kad ištrauktų užklimpusią techniką, o kad kiti gyventojai nenukentėtų, išsiuntėme papildomą mašiną“, – apie situaciją komentavo vadovas.

Jis sako, kad rajone yra nemažai tokių vietų, kur siųsti didžiagabaritę techniką yra rizikinga. Tokiems atvejams įmonė turi atsarginį variantą – ten, kur ir taip prasti keliai pažliugę, siunčia specialų mikroautobusiuką. Ši buitinėms atliekoms ir antrinėms žaliavoms vežioti skirta transporto priemonė gelbsti kritiniais atvejais.

Mikroautobusiukas iš gyventojų atliekų surinkti neretai važiuoja į Atgimimo, Rūtų bei jau minėtą Pakalnės gatvės dalį. Taip pat – į keletą vietų kaimiškose seniūnijose.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)