Spausdinti šį puslapį

Mieste – automobilių avarija

Antradienio pusiaudienis vienoje iš pagrindinių miesto gatvių pažymėtas eismo įvykiu. Susidūrė ir gerokai nukentėjo dvi transporto priemonės.

Avarija įvyko Vaižganto gatvėje, visai šalia sankryžos su V. Kudirkos gatve. Apie 13 valandą 18 minučių čia susidūrė automobiliai „Citroen“ ir „Volvo“. Pirminiais duomenimis, incidentas nutiko dėl to, kad šalutiniu keliu važiavęs automobilis nepraleido kito, važiavusio pagrindiniu keliu.

Smūgio būta smarkaus, mat viena iš mašinų užlėkė ant šaligatvio. Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai. Vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaracijas.

Laimė, niekam neprireikė medikų, nes sužeistų šio eismo įvykio dalyvių nebuvo. Visa laimė ir tai, kad per incidentą nenukentėjo praeiviai. Mat tai – judri sankryža su pėsčiųjų perėjomis, čia po pamokų iš Dukstynos pagrindinės mokyklos eina nemažai vaikų.

Kurio automobilio vairuotojas kaltas dėl eismo įvykio, aiškinasi policija.  

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)