Spausdinti šį puslapį

Dirbo eismo įvykiuose

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo apie įvykius, į kuriuos praėjusią savaitę vyko ugniagesiai gelbėtojai.

Rugpjūčio 20 d. Dukstynos kaime, Pivonijos seniūnijoje, automagistralės Panevėžys–Vilnius 63-iame kilometre, dėl užsikirtusių stabdžių apdegė vilkiko DAF ratas.

Taip pat tą dieną buvo gautas pranešimas apie žolės gaisrą atviroje teritorijoje. Žolė išdegė 3 arų plote Kauno gatvėje 108. Šiuo adresu yra įsikūrusi Ukmergės technologijų ir verslo mokykla.

Rugpjūčio 22 d. Gedimino gatvėje, prie pat sankryžos su Vasario 16-osios gatve, nutiko eismo įvykis: susidūrė automobilis „Nissan“ ir mokyklinis autobusas. Pastarojo vairuotojas, autobuse važiavęs vienas, kaltas dėl šios avarijos. Ugniagesių eismo įvykio vietoje prireikė, kad surinktų po susidūrimo ant kelio išsiliejusius tepalus.

Rugpjūčio 26 d. Vytauto gatvėje, Ukmergėje, atviroje teritorijoje degė šiukšlės. Tą pačią dieną eismo įvykio būta ir Šlaitų bei Bažnyčios gatvių sankryžoje. Susidūrė automobiliai „Volvo S80“ ir „Opel Encore“. Buvo atjungti jų akumuliatoriai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)