Spausdinti šį puslapį

Įtaria, kad automobiliai buvo padegti

Automobiliai sudegė. Gedimino Nemunaičio nuotr. Automobiliai sudegė. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Naktį į pirmadienį Ukmergėje atvira liepsna degė du netoli vienas kito stovėję automobiliai. Įtariama, kad mašinos galėjo būti padegtos.

Apie gaisrą pačiame miesto pakraštyje, Lubinų gatvėje,  ugniagesiai pranešimą  gavo paryčiais, 4 val. 44 min.

Atvykus rastos atvira liepsna degančios transporto priemonės.

Sudegė J. M. priklausantis „Opel Astra“ ir R. J. priklausantis „Audi A4“. Abu automobiliai nėra nauji, jie stovėjo gatvelėje šalia namo privačių namų kvartale.

Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Per praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai į nelaimes ir gaisrus iš viso buvo išvykę penkis kartus.

Rugsėjo 6 d. Žiedo gatvėje UAB „Agreda“ priklausančios kavinės „Kolegos“ darbuotojai ryte atėję į darbą pamatė, kad terasoje sudegė šiukšlės.  Ugniagesiai į įvykį nebuvo kviesti, tačiau apie tai informuoti.

Rugsėjo 5 d. Deltuvos seniūnijoje Seveikių kaime gelbėtojai nuo kelio pašalino nuvirtusį medį. Rugsėjo 8 ir 9 d. išvyko į pagalbą policijai – padėti atidaryti duris policija prašė Jaunimo ir Pivonijos gatvių daugiabučiuose.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)