Spausdinti šį puslapį

Politiko įmonėje – nelaimė: liepsnoja tonos šieno

Deltuvos seniūnijoje – didžiulis gaisras. Naktį į antradienį Sarosčių kaime, agroserviso įmonėje, užsiliepsnojus šienui, ugniagesiai dirbo pernakt ir visą dieną. Nelaimės ištiktos įmonės vadovas – Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs rajono meras Algirdas Kopūstas.

Pranešimas apie angare kilusį gaisrą priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje buvo gautas apie pirmą valandą nakties. Pasak tarnybos vadovo Dainiaus Vyšniausko, užsidegė jame sukrauti šieno ritiniai, kurių – apie 500.

Gaisrą pareigūnas vadina ypač dideliu: sutelktos gausios ugniagesių pajėgos, netgi teko kviestis kolegų iš Vilniaus. Kilo sunkumų ir dėl vandens: kadangi dėl sausros viskas išdžiūvę, jo ugniagesiams gelbėtojams teko gabentis iš už kelių kilometrų esančių Jakutiškių.

Anot D. Vyšniausko, viliamasi per antradienį užgesinti liepsnojantį šieną ir viską sutvarkyti, tačiau situacija įvardijama kaip labai sudėtinga.

Ugnies pasiglemžto turto savininkas, ūkininkas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys A. Kopūstas neslepia: ši nelaimė – tai didžiuliai nuostoliai. „Kol kas sudėtinga juos įvertinti – tai bus padaryta vėliau, kai bus baigti gesinimo darbai“, – antradienį „Ukmergės žinioms“ sakė jis.

Vėliau paaiškės ir priežastys, dėl kurių galėjo kilti gaisras.

Politiko vadovaujamai agroserviso įmonei priklausantis pastatas, kuriame laikomas šienas, jau degė prieš keletą metų – 2015-ųjų rugpjūtį.  

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)