Spausdinti šį puslapį

Išdegė 10 ha plotas

Ukmergės PGT nuotr. Ukmergės PGT nuotr.

Ugniagesiams praėjusią savaitę teko ne tik skubėti į žolės gaisrus, bet ir gesinti žmonių gyvenamosiose patalpose užsiliepsnojusius daiktus.

Balandžio 9 d. Geologų gatvėje, Ukmergėje, degė statybinės atliekos. Balandžio 14 d. ugniagesiai gelbėtojai buvo kviesti į Siesikų miestelį – Laisvės gatvėje apdegė dvi tujos.

Balandžio 14 d. J. Basanavičiaus g., Ukmergėje, sudegė lovos čiužinys.

Praėjusią savaitę 7-is kartus vykta gesinti atvirose teritorijose kilusių sausos žolės gaisrų, kurių metu, ugniagesių teigimu, išdegė 1 000 arų dydžio plotas.

Apie skaudžias su gaisrais susijusias nelaimes pranešė kaimyninio – Anykščių – rajono ugniagesiai. Balandžio 11 d. gaisruose žuvo 2 žmonės, gyvenę Kavarske. Apie 23 val. buvo pranešta, kad atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams stogas jau buvo įgriuvęs. Kambaryje jie rado smarkiai apdegusius dviejų vyrų kūnus. Vienas gulėjos lovoje, kitas buvo šalia.

Manoma, kad gaisras greičiausiai kilo dėl neatsargaus rūkymo. Jo metu sudegė namo stogas, išdegė vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai, apdegė sienos.

Iš viso šiemet šalyje gaisruose žuvo 31 žmogus, daugiau nei trečdalis jų gyvybę prarado dėl neatsargaus rūkymo.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)