Spausdinti šį puslapį

Ukmergiškis išradingai slėpė naminę

Ukmergiškis išradingai slėpė naminę Ukmergiškis išradingai slėpė naminę

Broga – po laiptais, o naminė degtinė – grūdų talpyklose ir triušių narve. Tai slėptuvės, kurias vakar aptiko Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai. Turėdami informacijos, kad 47-erių metų Ukmergės gyventojas gamina naminę degtinę, policijos pareigūnai vakar apsilankė jo namuose.

Nors iš pirmo žvilgsnio namuose nebuvo jokių įtartinų daiktų, pareigūnams sukėlė įtarimų viena laiptų pakopa. Patikrinus, paaiškėjo, kad po jais įrengta slėptuvė. Atvėrus ją, rasti du bidonai su broga, iš viso 60 litrų. Atidžiau apžiūrėjus visą sodybą, ūkiniame pastate rastas aparatas naminei degtinei gaminti. Jau pagamintą naminę degtinę ukmergiškis slėpė triušių narve ir grūdų talpykloje. Iš viso rasta ir paimta 17,5 l skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 201 str. dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo. Padaręs tokį nusikaltimą asmuo yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Į policijos akiratį ukmergiškis pateko nebe pirmą kartą. Prieš metus už naminės degtinės laikymą jis buvo baustas administracine tvarka.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)