Spausdinti šį puslapį

Policininko sulaikytas jaunuolis – piromanas

Trečiadienio naktį nusikaltimo vietoje buvo sulaikytas pastarosiomis savaitėmis Ukmergės mieste kilusių gaisrų sukėlėjas.

23-jų metų piromaną sulaikė netoliese gyvenantis policijos pareigūnas – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos vyresnysis specialistas Remigijus Krukauskas.

Jis pasakojo tokį vėlyvą metą dar nemiegojęs – kaip ir daugelį prie televizoriaus ekrano užlaikė vykstantis Eorovizijos konkursas. Išgirdęs kaimyno šauksmą „iškvieskit gaisrinę!“, paskambino bendruoju pagalbos telefonu 112 ir išskubėjo į kiemą.

Gesinti liepsnojančio garažo subėgo kaimynai iš aplinkinių namų – kibirais nešė ir pylė vandenį, neleisdami ugniai toliau plisti. Tuo tarpo kiti susirinkusieji gyventojai pastebėjo besisukinėjantį nepažįstamą jaunuolį ir suskubo apie tai įspėti Remigijų. Suveikė profesinė patirtis, tad jaunuoliui nepavyko apsimetusiam priklydėliu pasprukti. Uždavęs keletą klausimų, Remigijus suprato, kad vaikinas išsisukinėja. Sulaikytąjį netrukus jis perdavė atvykusiems Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnams.

Sulaikytasis padegėjas įtariamas sukėlęs dar du gaisrus: įtariama, kad gegužės 5 d. naktį jis sudegino tris garažus Maironio g., o balandžio 19-osios naktį jo dėka iš automobilio, stovėjusio Žiedo gatvėje, liko tik suodinas kėbulas.

Ukmergiškiui pareikšti įtarimai dėl visuotinai pavojingu būdu sunaikinto svetimo turto. Už analogiškus nusikaltimus jis jau buvo teistas prieš trejus metus. Ketvirtadienį bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)