Spausdinti šį puslapį

Sučiupo cigarečių kontrabandininką

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai surado ir konfiskavo kontrabandines cigaretes, kurių muitinė vertė beveik 7 tūkst. eurų.

Cigarečių dėžes kraunantis asmuo buvo sulaikytas vėlų vasario 6 d. vakarą. Policijos pareigūnai turėjo išankstinės informacijos, kad 43-jų metų Ukmergės miesto gyventojas verčiasi cigarečių kontrabanda.

Asmuo buvo stebimas, o vėliau sulaikytas „Vienybės“ sodų bendrijoje, prie savo namelio, bekraunantis cigarečių dėžes. Jam susitikimas su policijos pareigūnais buvo labai netikėtas. Pareigūnai rado ir konfiskavo 2496 pakelius cigarečių „Fest“ ir „NZ Gold Super Slim“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Jų muitinė vertė - 6722 eurai.

Vyras buvo pristatytas policijos komisariatą. Pradėta administracinė teisena pagal Administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 8 d. dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Kadangi šis pažeidimas padarytas pakartotinai per metus, numatyta bauda yra nuo 5200 iki 6000 eurų.

Pernai rajono policijos pareigūnai iš viso konfiskavo 9239 pakelius kontrabandinių cigarečių. Praėjusių metų ketvirtą ketvirtį bendrovės „Nielsen“ atliktas tuščių pakelių tyrimas parodė, kad 14,9 proc. cigarečių Ukmergėje yra nelegalios. Šis rodiklis yra daugiau nei 2 proc. mažesnis nei šalies vidurkis, kuris siekė 17,5 proc.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)