Spausdinti šį puslapį

Bandė apiplėšti kurjerį

Trečiadienį apie 16 val. Ukmergės rajone autostradoje du jaunuoliai grasindami kurjeriui ginklu, pasikėsino pagrobti siuntą.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė tris jaunuolius, ketinusius apiplėšti kurjerį, rašoma Policijos departamento pranešime spaudai.

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai gavo duomenų, kad kovo 8 d. Ukmergės rajone planuojamas ginkluotas plėšimas. Pagal pareigūnų disponuojamą informaciją, kurjerį prekės pristatymo metu turėjo užpulti plėšikai, surišti, apiplėšti ir laikinai pagrobti, kad nusikaltėliai galėtų neskubėdami pasislėpti ir paslėpti įkalčius.

Pareigūnai, įvertinę ir apdoroję gautą informaciją, suskubo veikti – vietoje kurjerio į automobilį pasodino Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos specialiai paruoštą pareigūną, o į mikroautobuso vidų – „Aro“ kovotojus. Nusikaltėlių nurodytoje vietoje Ukmergės rajone pareigūnai veikė žaibiškai.

Rinktinės „Aras“ kovotojai ant žemės suguldė į planuotą plėšimą atvykusius du Širvintų rajono gyventojus – 17 ir 22 metų vaikinus. Tęsdami pradėtą operaciją, pareigūnai Širvintose sulaikė ir jų bendrininką – 23 metų jaunuolį. Visi jie uždaryti į areštinę, šiandien bus kreiptasi į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo – jiems skyrimo. Šio ir kitų sunkių nusikaltimų organizatorius, vadovavęs vykdytojams nuotoliniu būdu, pasislėpė, bet kriminalistai įsitikinę, kad neilgam.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už padarytą ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)