Spausdinti šį puslapį

Išviliojo pinigus

Gruodžio 22 d. Ukmergėje nuo sukčių nukentėjo dvi pensininkės.

Apie 10.30 val. į laidinį telefoną 73 metų moteriai paskambino nepažįstamas vyras. Jis prisistatė policijos pareigūnu Žukausku. Pasakojo, kad anūkas Vilniuje eidamas per gatvę sukėlė eismo įvykį, kurio metu susižalojo pats bei buvo apgadintas automobilis ir nukentėjo jo vairuotojas.

Tam, kad būtų atlyginta žala, vairuotojui reikalingi pinigai. „Policijos pareigūnas“ sakė, kad jų pasiimti netrukus atvyks kolega. Apie 11 val. į namus pasibeldė nepažįstamas jaunas vyras, kuriam moteris atidavė 1000 eurų.

Tik sukčiui išėjus pensininkė telefonu susisiekė su savo anūku ir sužinojo, kad jam viskas gerai.

Apie 15 val. pinigus apgavikui atidavė kita patikli ukmergiškė.

82 metų moteriai į laidinį telefoną paskambino anūku, šiuo metu gyvenančiu Anglijoje, prisistatęs vyras. Paaiškino, kad įvyko eismo įvykis, per kurį dėl jo kaltės nukentėjo žmogus ir jis šiuo metu operuojamas. Tada telefoną perdavė kitam asmeniui, neva policijos pareigūnui. Šis aiškino, kad nukentėjusiojo artimieji nerašys pareiškimo, bet į jo žmonos sąskaitą reikia pervesti 1200 eurų.

Ukmergiškė sakė tiek pinigų neturinti. Tada skambinusysis įtikino pervesti bent pusę pinigų – 500 eurų. Moteris į „nukentėjusiojo“ žmonos Dominykos Bestčastnaitės sąskaitą pervedė 500 eurų. Likusią sumą neva turėjo pervesti pats anūkas. Pavedimą moteris atliko iš savo „Swedbank“ sąskaitos. Tik grįžusi į namus suprato esanti apgauta.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)