Spausdinti šį puslapį

Sulaikyti brakonieriai

Tvenkinyje vykdyta neteisėta žvejyba statomais tinklais. Vilniaus RAAD nuotr. Tvenkinyje vykdyta neteisėta žvejyba statomais tinklais. Vilniaus RAAD nuotr.

Aplinkosaugininkams pavyko sugauti tinklais žvejojusius brakonierius.

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas skelbia, kad apie galimą pažeidimą neabejingas pilietis pirmadienį pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112.

Gavę skundą Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros pareigūnai skubiai išvyko į Leonpolio kaimą, kur tvenkinyje vykdyta neteisėta žvejyba statomais tinklais.

Važiuodami į nurodytą vietą, pareigūnai susisiekė su pranešimą pateikusiu asmeniu. Jis teigė, kad brakonieriai iš tvenkinio jau ištraukė tinklą su žuvimis ir eina namo. 

Leonpolio kaime, vienoje iš sodybų, pareigūnai pastebėjo įtartinus vyrus. Pastarieji, išvydę aplinkosaugos inspektorius, bandė sprukti, tačiau buvo greitai sulaikyti. Apžiūrint netoli esančios sodybos kiemą, krūmuose rastas paslėptas plastikinis kibiras, o jame – šlapias statomas tinklas su dviem dideliais (po 1 kg svorio) ešeriais ir šlapios vyriškos basutės.

Paaiškėjo, kad pažeidėjai – Leonpolio kaimo gyventojai D. P. ir A. J., kurie dėl brakonieriavimo vėliau prisipažino patys.

Vyrams surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Administracinių nusižengimų kodekso 291 str. 4 d.  Pažeidėjams gresia administracinės baudos nuo 120 iki 300 eurų, taip pat bus konfiskuotas statomas tinklas ir teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)