Spausdinti šį puslapį

Moteris gąsdinęs vyras nubaustas

Pirmadienio rytą rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė moteris gąsdinusį ekshibicionistą, pranešė Ukmergės policija.

Pastaruoju metu buvo gaunama pranešimų apie moteris gąsdinantį vyrą, kuris viešai demonstruodavo savo lytinius organus. Vyriškis pasirodydavo prie „Šilo“ pagrindinės mokyklos esančiame miške, prie Nuotekų ir Ąžuolų gatvių, „Pušelės“ sodų bendrijos teritorijoje.

Šįryt gavus tokį pranešimą pareigūnai kaip tik buvo netoliese, tad iš karto nuskubėjo nurodyta kryptimi. Vyras, pamatęs policijos pareigūnus, pasileido bėgti į miškelį, esantį ties Nuotekų ir Ąžuolų gatvėmis. Veiklos skyriaus tyrėjas bėglį nusivijo ir netrukus sugavo – jis slėpėsi po egle. Asmuo buvo pristatytas į policijos komisariatą. Tai 77 metų Ukmergės gyventojas, į policijos akiratį dėl tokio elgesio jis pateko pirmą kartą

Dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo iškrypėliškų polinkių turinčiam vyrui paskirta administracinė bauda.

Pasak psichiatrų, ekshibicionizmas – tai liga, todėl pamačius lytinius organus demonstruojantį vyrą patartina pasistengti nerodyti jokios reakcijos, nes ekshibicionistams lytinis susijaudinimas sustiprėja, kai auka išsigąsta.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)