Spausdinti šį puslapį

Patyrė sužalojimų

Policijoje pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl eismo įvykių. Vienas jų nutiko penktadienio rytą, apie 8.35 val., Šešuolių seniūnijoje, kelyje Ukmergė–Molėtai, ties įvažiavimu į Skuolių koplyčią.

Į automobilį „Toyota Corolla Verso“, vairuojamą moters (g. 1963 m.), važiavusį link Ukmergės ir sukusį į kairę, į aikštelę, esančią prie koplyčios, atsitrenkė ta pačia kryptimi iš paskos važiavęs „Opel Frontera“. Jį taip pat vairavo moteris (g. 1954 m.).

Įvykio metu apgadinti abu automobiliai. Policija praneša, kad sužalota automobilio „Toyota“ vairuotoja. Ukmergės ligoninėje jai buvo nustatytas kairiojo raktikaulio lūžis. Moteris paguldyta į Traumatologijos skyrių. Pirminiais duomenimis, eismo įvykio metu abi vairuotojos buvo blaivios.

Dar vieno tyrimo praėjusį penktadienį imtasi dėl kiek seniau, gegužės 30-ąją, įvykusio nutikimo, kai paaiškėjo naujų jo aplinkybių. Tądien apie 17.40 val. Vytauto g., ties 41 namu, pėsčiųjų perėjoje, automobilis „Mitsubishi Colt“, kurį vairavo moteris (g. 1945 m.), partrenkė ir sužalojo per perėją ėjusį pėsčiąjį (g. 2000 m.).

Ligoninėje jaunuoliui buvo nustatyti dešinės kojos ir kairės rankos alkūnės sumušimai. Jis buvo išleistas į namus. Apgadintas moters automobilis, nustatyta, kad ji buvo blaivi.

Tačiau birželio 8 d., negerėjant sveikatai, Ukmergės ligoninėje nukentėjusiam pėsčiajam buvo nustatyti čiurnos ir pėdos raiščių plyšimas ir šokikaulio lūžis.

UŽ inf.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)