Spausdinti šį puslapį

Užpuolikai buvo sulaikyti

Gruodžio 19 d. apie 17 val. 20 min. Ukmergėje buvo užpulta senyvo amžiaus moteris. Jos užpuolikus pareigūnai sulaikė vos po 8 minučių.

Vasario 16-osios gatvėje, tarp 51 ir 49 namo, moterį užpuolė du praeinantys vyrai. Ją pastūmė, išplėšė iš rankų maišelį su pirkiniais, o nuo kaklo nutraukė rankinuką, kuriame buvo mobilaus ryšio telefonas, dokumentai, pinigai, pensininko pažymėjimas. Vyrai su daiktais pabėgo.

Ukmergės ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajai nustatyti nubrozdinimai įvairiose kūno vietose. Preliminari žala – 100 eurų.

Apie įvykį buvo informuoti policijos pareigūnai. Netrukus netoli įvykio vietos automobiliu važiavę pareigūnai pamatė iš parduotuvės išeinančius du vyrus, atitikusius užpuolikų apibūdinimą. Įtariamieji buvo sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą. Tai 34-erių ir 29-erių metų Ukmergės miesto gyventojai, policijai gerai žinomi, už įvairius nusikaltimus teisti jau po 8 kartus.

Abu įtariamuosius teismas leido suimti 2 mėnesiams.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)