Ukmergėje įvykę nusikaltimai, žmogžudystės, vagystės
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Džemperiai dažnai vadinami vienu laisviausiu drabužiu, kuris, tiesa, tinkamai suderinus su kitais rūbais – gali ne tik labai puikiai atrodyti, tačiau padėti skleistis Jūsų moteriškumui. Geriausias pasirinkimas, žinoma, ekologiški, natūralūs, tad odai labai malonūs, vienetiniai džemperiai, kurie kurti menininkų, tad perteikia tam tikras idėjas, mintis, galiausiai, net žmogaus, kuris nešioja drabužį, filosofiją. Tiesa, kai kurioms moterims ir merginoms vis dar atrodo, kad džemperiai yra laisvalaikio drabužis. Ar taip ir yra? Nebūtinai. Viskas priklauso nuo to - koks džemperis bus pasirenkamas ir kaip jis bus derinamas su kitais rūbais.

Artėjant gruodžiui, iš interneto, televizijos ir radijo eterio ima plūsti reklamos, siūlančios dovanų idėjas Kalėdoms. Naujas išmanusis telefonas, nešiojamas kompiuteris ar robotas dulkių siurblys – tik keli variantai, kaip namuose paskleisti didesnę technologinę pažangą. Tačiau technologijų ekspertas įspėja, jog jūsų kompiuteris ir išmanieji įrenginiai gali tapti kibernetinių nusikaltėlių įrankiais.

Daugiamečio Europos Sąjungos biudžeto tvirtinimas susidūrė su kliūtimis iš Lenkijos ir Vengrijos, kurių vyriausybės prieštarauja ES investicijų susiejimui su teisės viršenybe. Tačiau europarlamentarai įsitikinę, kad teisės viršenybės sąlyga – itin svarbi.

Ko gero, šimtus kartų esate girdėjusios tokius posakius, kaip: pasakyk, ką valgai ir aš pasakysiu, kas tu arba pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. Tačiau, ar kada girdėję kiek kitokią šių posakių versiją: pasakyk, ką perki, ir aš pasakysiu, kas tu? Ir iš tiesų, pasirodo, perkami drabužiai, daug ką apsako apie juos besiruošiantį dėvėti asmenį. Taigi, kviečiame susipažinti su tam tikrais atvejais.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ir statistikos departamentas informuoja, kad Ukmergės rajone koronavirusu šiuo metu serga daugiau kaip 320 žmonių.

Policija surado ir iš Šveicarijos pargabeno vyrą, įtariamą nušovus ukmergiškį. Ši plačiai pagarsėjusi žmogžudystė buvo įvykdyta rugsėjo mėnesį.

Per daugiau nei du mėnesius jodo tabletes atsiėmė 62,6 proc. ukmergiškių. Nors nelaimės rizika yra labai maža ir tikimės, kad šių tablečių panaudoti neprireiks, tačiau reikia, kad rajono gyventojai būtų pasiruošę ir suskubtų nemokamai atsiimti šį preparatą iki gruodžio 1 dienos.

Anykščių gatvės 21 namo gyventoja teiravosi dėl „Ukmergės šilumos“ mokesčio.

Šią vasarą Ukmergės kapinėse atsirado naujovė – savivaldybės lėšomis  nupirkta kapų priežiūros įrankių, kuriais gali naudotis visi norintieji. Ar po trijų mėnesių įrankių dar liko, o gal visus pasisavino ilgapirščiai?

Puslapis 1 iš 740

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Kaip vertinate R. Karbauskio pasitraukimą iš Seimo?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų