Ukmergėje įvykę nusikaltimai, žmogžudystės, vagystės
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo elektriniai dviračia. Tobulėjant technologijoms ir didėjant supratimui apie tvarų transportą, daugelis svarsto, kad elektroniniai dviračiai yra perspektyvi galimybė. Tačiau ar tikrai verta į juos investuoti? Panagrinėkime privalumus ir trūkumus.

Dažniausiai kai kalba pasisuka apie lauko darbus, pradedame šnekėti apie įvairius įrankius. Vienas dažniausiai naudojamų įrankių yra traktorius, kurio dėka galima atlikti pačius įvairiausius darbus. Kartais tokiose transporto priemonėse praleidžiama labai daug laiko, todėl juose dirbti turi būti patogu. Tikriausiai vienas didžiausių patogumų turi būti traktorių sėdynės, nes ant jų praleidžiame daugiausiai laiko, todėl kartais sunku suvokti, kokias funkcijas jos atlieka. Puiku yra tai, kad tokias sėdynes galima keisti pagal save, kokios yra patogios. Todėl šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie jas, kaip jas tinkamai pasirinkti ir kokias funkcijas jos turi atlikti.

Kai kalbama apie transporto priemonės pirkimą, visiškai naujo automobilio žavesys gali būti nepaneigiamas. Šviežios odos kvapas, nepriekaištinga išorė ir naujausios technologijos gali vilioti. Tačiau būtina apsvarstyti, ar šis pirminis patrauklumas virsta protinga investicija. Šiame straipsnyje panagrinėsime, kodėl naudoti automobiliai dažnai yra geresnis investicinis pasirinkimas, palyginti su visiškai naujais analogais.

Siekdami tobulinti savo dantų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi, daugelis žmonių renkasi dantų laminates. Tai kosmetinė odontologinė procedūra, kuri gali suteikti natūralų ir gražų dantų šypseną. Šiame straipsnyje išnagrinėsime dantų laminatų privalumus ir trūkumus, kad jūs galėtumėte geriau suprasti, ar ši procedūra atitinka jūsų poreikius.

Kaip užtikrinti, kad veido oda bėgant metams išliktų kiek galima jaunatviškesnė, stangresnė ir sveika? Tai klausimas, kuris neduoda ramybės daugeliui moterų. Itin platų profesionalios kosmetikos asortimentą siūlančios parduotuvės KlipShop specialistai primena, kaip prižiūrėti veido odą, bei kokių klaidų vengti, kad džiugintų sveika oda.

Vidiškių seniūnijoje, Šventupės kaime, rastas apvogtas garažas.

Policijoje pradėtas tyrimas dėl pas ukmergiškį aptiktų narkotikų.

Rugsėjo 19 d. akiplėšiškas nusikaltimas įvykdytas Vilniaus gatvėje esančiame Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo prekybos centre „Pivonija“.

Rugsėjo 20-ąją, kelios minutės po vidurnakčio, Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą apie gaisrą mieste, Šviesos gatvėje.

Rugsėjo 16 d. gimtajame profesoriaus Zigmo Zinkevičiaus Jogvilų kaime pašventintas koplytstulpis, skirtas Z. Zinkevičiaus atminimui. Šiemet sukanka 5-eri metai nuo profesoriaus mirties.

Puslapis 1 iš 1103

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų