Į Krikštėnų kultūros namų 20-metį prisirinko pilna salė šeimininkų ir svečių. Į Krikštėnų kultūros namų 20-metį prisirinko pilna salė šeimininkų ir svečių.

Krikš­tė­nų kul­tū­ros na­mai pa­žy­mė­jo sa­vo veik­los 20-me­tį. Pa­svei­kin­ti krikš­tė­niš­kių at­vy­ko sve­čių iš ki­tų kul­tū­ros na­mų ir ben­druo­me­nių, pri­si­rin­ko pil­na sa­lė vie­tos gy­ven­to­jų.

Kul­tū­ros na­mų is­to­ri­ją pri­si­mi­nė jų me­no va­do­vė Ja­ni­na Svet­li­kaus­kie­nė. Pa­kvie­tu­si ty­los mi­nu­te pa­gerb­ti Ana­pi­lin iš­ėju­sius dar­buo­to­jus bei pa­gal­bi­nin­kus, ji ei­liuo­tai pa­pa­sa­ko­jo įstai­gos is­to­ri­ją ir šių die­nų veik­lą.

Svei­ki­ni­mus pra­dė­jo Kul­tū­ros cen­tro di­rek­to­rės pa­va­duo­to­ja In­ga Ka­se­lie­nė. Ju­bi­lia­tes svei­ki­no sve­čiai, kai­my­nai. Po svei­ki­ni­mų pra­si­dė­jo kon­cer­tas.

Kon­cer­te dai­na­vo vieš­nios iš Žei­mių kul­tū­ros na­mų, Re­čio­nių ben­druo­me­nės ko­lek­ty­vas, sa­vo pa­si­ro­dy­mu de­biu­ta­vo III Ant­akal­nio ben­druo­me­nės mo­te­rys. Ei­les skai­tė Al­vy­das Pa­drie­zas, šo­ko jau­no­sios šo­kė­jos iš Krikš­tė­nų ir Dai­na­vos kul­tū­ros na­mų. Vai­di­no Krikš­tė­nų ir Šven­tu­pės ak­to­riai.

Sve­čiai do­va­nų ga­vo po ka­len­do­rių, ku­ria­me pui­kuo­ja­si Krikš­tė­nų kul­tū­ros na­mų nuo­trau­ka, bei dar­buo­to­jų ran­kų dar­bo su­ve­ny­rų. Ap­do­va­no­ti ir vi­si da­ly­va­vu­sie­ji kul­tū­ros na­mų veik­lo­je.

Krikš­tė­nų kul­tū­ros na­mai il­gą lai­ką bu­vo įsi­kū­rę dva­re. Po to juos per­kė­lė į bu­vu­sias vai­kų dar­že­lio pa­tal­pas. Tuo me­tu kei­tė­si va­do­vai, veik­la bu­vo ap­mi­ru­si. Ta­čiau jau­ni­mas no­rė­jo šo­kių. Onu­tė Venc­lo­vie­nė, šiuo me­tu dir­ban­ti bib­lio­te­ko­je, pra­dė­jo juos or­ga­ni­zuo­ti. Tuo me­tu į Krikš­tė­nus iš Vil­niaus ūki­nin­kau­ti at­vy­ko J. Svet­li­kaus­kie­nė ir jai bu­vo pa­siū­ly­ta va­do­vau­ti kul­tū­ros na­mams.

Pa­sa­ko­da­ma apie at­ei­ties dar­bus, J. Svet­li­kaus­kie­nė pa­si­džiau­gė ben­dra­dar­bia­vi­mu su Dai­lių­jų ama­tų aso­cia­ci­ja: pa­reng­tas ben­dras pro­jek­tas, nu­ma­ty­tos ke­lio­nės į Nor­ve­gi­ją, kur bus pri­sta­ty­ta Krikš­tė­nų mo­te­rų edu­ka­ci­ja „Li­no ke­lias“. Vė­liau „Li­no ke­lias“ bus pri­sta­ty­tas Vil­niu­je Ka­ziu­ko mu­gė­je ir Ma­žei­kių ra­jo­ne.

Var­din­da­ma šven­tes J. Svet­li­kaus­kie­nė mi­nė­jo kas­me­ti­nę „Ru­dens šven­tę“. 10 me­tų vyks­ta „Juo­kis“, ren­gia­mos šven­tės kar­tu su bib­lio­te­ka. Kul­tū­ros na­mų dar­buo­to­jos da­ly­vau­ja įvai­riuo­se ra­jo­no ren­gi­niuo­se. Tie­sa, mo­te­rys pa­si­guo­dė kai­mą nyks­tant, gy­ven­to­jų ma­žė­jant.

Į ra­jo­ną at­vyks­tan­čioms eks­kur­si­joms kul­tū­ros na­mų dar­buo­to­jos ne tik pri­sta­to „Li­no ke­lią“, bet ir ap­ro­do vie­nuo­ly­ną ir dva­rą.

Ar­vy­das PĖŠINA

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ukmergėje pastebėta meška, ar dėl to bijosite eiti grybauti?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų