Spausdinti šį puslapį

Dovanų gavo autobusėlį

Rajono vadovai perduoda autobusiuko dokumentus ir raktelius Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijai. Vilmos Nemunaitienės nuotr. Rajono vadovai perduoda autobusiuko dokumentus ir raktelius Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijai. Vilmos Nemunaitienės nuotr.

Ukmergės rajono neįgaliųjų draugija paskutinę metų darbo dieną sulaukė brangios dovanos – autobusėlio.

„Ford Transit“ markės 9 vietų autobusėlį nevyriausybinei organizacijai nupirko Ukmergės rajono savivaldybė iš sutaupytų biudžeto lėšų.

Devynerių metų senumo transporto priemonę rinkosi pati draugija. Svarbiausias jai keltas reikalavimas – keltuvas neįgaliojo vežimėliui pakelti.

Būtent toks autobusėlis – su keltuvu – ir buvo įsigytas. Jis kainavo 8500 Eur.

Penktadienį dovana ir dokumentai buvo iškilmingai įteikti naujiesiems jos savininkams.

„Fordo“ raktelius Ukmergės neįgaliųjų draugijos pirmininkei Zitai Kviklienei perdavė rajono meras Rolandas Janickas, o dokumentus – administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Šis autobusėlis – pirmas, kurį Ukmergės rajono savivaldybė nupirko neįgaliuosius vienijančiai rajono organizacijai.

Draugijos pirmininkė Zita Kviklienė sakė, kad lig šiol ji visus reikalus tvarkydavo asmeniniu transportu. Organizacija jokio savo automobilio neturėjo visus 27-erius gyvavimo metus.

Šiemet savo transporto priemonę į naują pakeitė ir kita Ukmergėje veikianti – Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjunga. Naują autobusiuką jai, kaip ir keliolikai kitų šalies savivaldybėse veikiančių organizacijų, skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)