Spausdinti šį puslapį

Bendros veiklos rezultatas – nauja poilsio aikštelė

III Antakalnio kaimo bendruomenė įsirengė poilsio aikštelę. III Antakalnio kaimo bendruomenė įsirengė poilsio aikštelę.

Praėjusiais metais savo jėgomis III Antakalnio kaimo bendruomenės vyrai pastatė pavėsinę. Šiemet buvo išasfaltuota stovėjimo aikštelė, todėl norėjosi toliau gražinti erdvę, skirtą poilsiui.

Iniciatyvos ėmėsi A. Vėbra. Pasitaręs su bendraminčiais, nusibraižė projektėlį, kuriame numatė stalų, suolų, laužavietės vietą. O tada jau užvirė darbas. Talkose aktyviausiai triūsė J. Potapovas, V. Leonavičius, A. Venclovas, V. Sakalis, A. Vėbra, A. ir S. Mikalauskai, jaunieji antakalniečiai... Kas savo darbu, kas technika, kas mediena – visi kiek galėdami prisidėjo prie bendro projekto įgyvendinimo.

Kaimo seniūnaitė I. Ožiūnaitė geranoriškai bendradarbiavo ir padėjo, pasitelkusi savo ,,komandą“. Visiems saviškiams pirmiausia ir tariame nuoširdų ačiū. Taip pat labai dėkojame svetimiems geranoriškiems, supratingiems rėmėjams ir talkininkams – įmonei ,,Likmerė“ ir Valdui Keblui už medieną, Nagliui Valikoniui už medienos atvežimą, IĮ ,,Topoliai“ savininkui Sigitui Augliui už medienos pervežimą, Mečislovui Butkui už suolų išpjovimą...

Šiandien poilsio aikštelėje dažnai šurmuliuoja vaikų dienos centro ,,Draugas draugui“ lankytojai, vakarais smagiai laiką leidžia jaunimas. O tuos darbštuolius, kurie apie save paliko labai gražų prisiminimą, aikštelė visada kvies prisėsti ir prisiminimais grįžti atgal, įvertinti bendrą veiklą, savitarpio supratimą, draugo, kaimyno, bendraminčio petį šalia. Ir džiaugtis tuo mažu, ką turime, ką bendrom pastangom pajėgiame pasiekti. Gal laimė ir slypi tuose mažuose dalykuose, tik mes nemokame jos suvokti ir įvertinti?

Gailutė VĖBRIENĖ

III Antakalnio kaimo bendruomenės tarybos narė

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)