Spausdinti šį puslapį

Skiriame Lietuvos šimtmečiui

Vidiškių kultūros namų darbuotojos pristatė aukštaičių tautinį kostiumą. Vidiškių kultūros namų darbuotojos pristatė aukštaičių tautinį kostiumą.

Rečionių universalaus daugiafunkcio centro neformalaus švietimo būrelio ,,Meninės improvizacijos“ metu vaikai užsiima įvairia veikla – dainuoja, šoka, vaidina, žaidžia žaidimus.

Lietuvos šimtmečiui paminėti vaikai kūrė ,,Albumą Lietuvai‘‘. Dukstynos pagrindinės mokyklos dailės mokytojai Zitai Dikienei padedant įvairia dailės technika pagamino spalvingus darbelius, kuriuos sudėjo į Lietuvai skirtą albumą. Kiekvienas parašė palinkėjimą savo Tėvynei, šeimai.

Apsilankiusios Vidiškių kultūros namų darbuotojos Janė Giedraitienė ir Regina Stasiūnienė pristatė aukštaičių tautinį kostiumą, papasakojo apie jo kūrimo tradicijas, pademonstravo, kaip kostiumas buvo dėvimas.

Moterys atsivežė savo austų juostų, riešinių ir pamokė visus norinčius austi. Smagu, kad prie vaikų prisidėjo ir aktyvios rečioniškės moterys. Tiek kurdami dailės darbelius, tiek ausdami juostas visi patyrėme kūrybinį džiaugsmą, kiekvienas atrado savyje kūrėją.

Rita ČIŽIŪNIENĖ

Neformalaus švietimo būrelio vadovė

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)