Spausdinti šį puslapį

Miestelį papuošė moliūgais

Žemaitkiemį papuošė įspūdingi moliūgai. Jovaro Dabricko nuotr. Žemaitkiemį papuošė įspūdingi moliūgai. Jovaro Dabricko nuotr.

Lapkričio 1-osios išvakarėse, per Heloviną, Žemaitkiemio miestelio bendruomenė pasipuošė išpjaustinėtais moliūgais. Buvo skelbtas gražiausiai pjaustinėto moliūgo ir gražiausiai pasipuošusios gatvės konkursas.

Moliūgų buvo išpjaustinėta daug – apie 100. Gyventojai grožėjosi jų įvairove ir autorių išmone.

Vieni išskaptavo pelėdos, katino, pelės atvaizdus, įvairius pabaisiukus.

Kiti rinkosi patriotinius ir tautinius motyvus. Moliūguose išraižė žodžius „Lietuvai 100“ ir „Žemaitkiemis“.

Kai kas manė, kad atsiras tik keletas norinčiųjų dalyvauti šioje šventėje, tačiau pamatę tokią daugybę moliūgų su įvairiausiais raižiniais tikino, kad kitiems metams pasistengs labiau. Tikimasi, kad šventė taps tradicine, galbūt netgi prisijungs gretimos bendruomenės.

Gražiausiai išpjaustinėtas moliūgas ir gražiausiai pasipuošusi gatvė bus paskelbti lapkričio 24 d. – per bendruomenės 15 metų šventę.

Šiuo metu visi norintys gali rinkti gražiausią moliūgą, spausdami patiktuką, feisbuko paskyrose – Žemaitkiemio miestelio bendruomenė ir Ukmergės žinios. Laukia ir daugiau apdovanojimų už įvairias nominacijas.

Spalio 31 d. vakarą visus pjaustinėtus moliūgus apžiūrėjo Ukmergės kultūros centro Žemaitkiemio skyriaus renginių organizatorė, bendruomenės pirmininkė, Darius Žitkauskas ir Jovaras Dabrickas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)