Spausdinti šį puslapį

Neįgaliesiems – vertinga parama

Susitikimo metu. Susitikimo metu.

Ukmergės rotariečiai, bendradarbiaudami su kolegomis iš Danijos, ypatingomis dovanomis ir vėl nudžiugino „Ryto“ specialiąją mokyklą.

Ukmergės Rotary klubo prezidentas Vydas Paknys pasakojo, kad su Danijos Rotary klubu „Vejle Nord“ bendradarbiaujama nuo pat mūsų Rotary klubo įkūrimo – 1996 metų. „Šis klubas yra mūsų krikštatėvis. 2012 metais „Ryto“ mokykloje kartu su danų klubu sumontavome neįgaliųjų liftą“, – sako jis.

Šiemet taip pat įgyvendintas paramos projektas, kurio vertė – 5 700 Eur.

„Projektas buvo vykdomas apie pusmetį. Už šiuos pinigus buvo nupirktas mobilus keltuvas, skirtas sėdinčių ir gulinčių neįgalių pacientams kėlimui bei perkėlimui“, – pasakojo V. Paknys.

Tarp dovanotų įrenginių – ir kėlimo diržas, skirtas kelti pacientams, kuriems reikia ypatingo laikymo, funkcinė pediatrinė lova su pakėlimo mechanizmu, įvairūs specialūs žaislai: šviečiantis bambukas šviesos terapijai, spalvų akvariumas, kvapų loto ir kiti bei gydymo priemonės.

Neseniai „Ryto“ specialiojoje mokykloje vyko susitikimas, kurio metu pristatytas ukmergiškių ir danų bendradarbiavimo projektas. Dalyvavo Danijos klubo „Vejle Nord“ nariai Kai Kristoffersen ir Bent Holm su žmonomis. Ukmergės Rotary klubui atstovavo prezidentas V. Paknys, klubo sekretorius Raimondas Kaselis, nariai Tadas Kasmauskis, Povilas Ušinskas ir Vytautas Pariokas su sūnumi.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)