Spausdinti šį puslapį

Sližiuose – vasaros palydėtuvės

Jolita GINEIKIENĖ

Sližių krašto bendruomenės žmonės susirinko palydėti vasaros ir drauge smagiai praleisti laiko.

Susirinkusiuosius pasveikino ir registruotis į įvairių rungčių varžybas pakvietė bendruomenės pirmininkė Rima Takarevičienė.

Buvusios pradinės mokyklos stadione vaikai šėlo pripūstame batute, pūtė muilo burbulus, lenktyniavo paspirtukais ir dviračiais, traukė virvę, ant plytelių piešė savo kelią į mokyklą.

Jaunimas rungėsi krepšinio 3x3 varžybose, norintieji išmėgino taiklumą smiginio varžybose, kilnodami svarmenis bei lenkdami rankas. Čia jėgas išbandė ir Veprių seniūnė Dalia Radzevičienė bei Sližių seniūnaitė Aldona Ptakienė.

Šunų dresavimo mokyklėlės „Pumzoris“ įkūrėjai Ana ir Egidijus Šlekoniai papasakojo apie savo veiklą ir pademonstravo, ką sugeba jų šuo Puma.

Surengtas žirgų mėgėjų klubo „Datural“ pasirodymas. Gabrielė Čerbaitė bei jos mokinės demonstravo jojimą per kliūtis.

Visi vaišinosi vietinių šeimininkių iškepta net penkių rūšių duona, skanavo sūrių su medumi, gaivinosi gira.

Kadangi mūsų bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, rungčių nugalėtojai apdovanoti atšvaitinėmis priemonėmis: liemenėmis, krepšiais, žaisliukais.

Be to, mus aplankė policijos ekipažas – stebėjo šventę, bendravo su žmonėmis.

Po apdovanojimų visų džiaugsmui nuo mokyklos stogo pasipylė „ledų lietus“. Gausiai susirinkę į šventę žmonės – tai įrodymas, kad tokių renginių reikia. Norėtųsi, kad ši šventė taptų gražia tradicija.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)