Spausdinti šį puslapį

Dalyvavo seniūnijų zoninėse varžybose

Virvės traukime puikiai pasirodė mūsų rajono vyrai. Virvės traukime puikiai pasirodė mūsų rajono vyrai.

Arvydas PĖŠINA

Savaitgalį Utenoje vyko XIII Lietuvos seniūnijų žaidynių zoninės varžybos. Jose dalyvavo 7 rajonų – Utenos, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Molėtų, Visagino ir Ukmergės komandos. Ukmergės rajonui atstovavo 6 rungčių 7 komandos iš įvairių seniūnijų.

Moterų tinklinio rungtyje ukmergiškės nugalėjo Ignalinos ir Zarasų komandas, pralaimėjo Visagino ir Utenos atstovėms ir užėmė trečią vietą.

Vyrai iš Deltuvos seniūnijos nugalėjo Anykščių varžovus, pralaimėjo uteniškiams ir visaginiečiams ir užėmė 5 vietą. Penktą vietą deltuviškiai užėmė ir smiginio varžybose.

Trečią vietą stalo teniso varžybose užėmė Ukmergės miesto seniūnijos komanda. Ji nugalėjo Ignalinos komandą, bet pralaimėjo varžovams iš Zarasų. Mūsų miesto komanda iškovojo antrą vietą šaškių varžybose – nugalėjo komandą iš Ignalinos, lygiosiomis sužaidė su varžovais iš Utenos ir Zarasų, ir pralaimėjo Anykščių komandai.

Geriausiai sekėsi šachmatininkams ir virvės traukikams. Šachmatininkai iš Ukmergės seniūnijos nugalėjo Anykščių ir Utenos komandas, o virvės traukikams iš Deltuvos seniūnijos nebuvo lygių.

Moterų tinklinio, šaškių, šachmatų ir virvės traukimo komandos dalyvaus rugsėjo 26 d. Palangoje vyksiančiose finalinėse seniūnijų sporto žaidynėse.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)