Ukmergės bendruomenių naujienos
Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Rūkyti daugiabučių namų balkonuose, jei tam prieštarauja bent vienas kaimynas, nuo šių metų pradžios draudžiama, o iniciatyva „nukenksminti“ rūkalius iš dalies patikėta patiems gyventojams. Ukmergiškiai  šiuo klausimu tolerantiški – kol kas gautas tik vienas prieštaravimo pareiškimas. Tačiau sprendimo dar reikės palaukti.

Ukmergės rajono savivaldybei pernai įsigijus ekologiškus elektromobilius, perskirstytas automobilių parkas – penkios mašinos skirtos seniūnijoms.

Į redakciją kreipėsi Ukmergės miesto Miškų g. 32 daugiabučio namo, kuris neseniai renovuotas, gyventoja. Dėl užsitęsusių darbų, renovacijos nespėta baigti laiku ir šio namo gyventojams priskaičiuotos pradelstos paskolos palūkanos. Ukmergiškė mano, jog tai neteisinga.

Praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje spaudė šaltis, kai kur perkopęs ir -25°. Šiltėjant klimatui tai jau kiek neįprastas.

Ukmergės miesto širdyje ketinama pradėti trijų pastatų rekonstrukciją. Po jos pasikeis Kęstučio aikštėje esančio savivaldybės administracijos bei gretimo buvusio muziejaus pastatų išorė ir vidus. Naujam gyvenimui ketinama prikelti ir Pilies g. 11 esantį medinį pastatą.

Neseniai atnaujinta miesto centre esanti sankryža ir joje įgyvendinti sprendimai piktina ir vairuotojus, ir pėsčiuosius.

Tulpiakiemyje įsikūrusioje Šidlauskų šeimoje – aštuoni vaikai. Vienas – suaugęs, kartu gyvena septyni:  keturi biologiniai ir trys globojami. Globėjos patirtį Vilma Šidlauskienė sudėjo į knygą „Berniukas smėlyje“. Ir tai – ne vienintelė knyga.

Pagaliau atėjus tikrai žiemai, gausybė šalčio pramogų mylėtojų pasipylė iš savo namų į lauką džiaugtis sniegu.

Koronavirusu užsikrėtusius pacientus gydančios šalies  ligoninės bei slaugos namai neretai skelbia ieškantys savanorių pagalbiniams darbams. Tačiau pasidomėjus paaiškėjo, kad Ukmergėje tokia pagalba šiuo metu nereikalinga.

Nors šiemet dėl visą pasaulį sukausčiusios COVID-19 pandemijos Ukmergėje nutarta čiuožyklos nelieti, ankstesniais metais čiuožykla būdavo įrengiama „Senamiesčio progimnazijos stadione. O štai tarpukariu ši pramoga Ukmergėje buvo labai populiari, „ledo garbintojus“ tam tikromis dienomis linksmindavo orkestro muzika, ir pasitaikydavo metų, kad mieste veikdavo ne viena, bet kelios čiuožyklos.

Puslapis 1 iš 12

Krašto turtas
Praeities integracija

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar planuojate skiepytis nuo COVID-19?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų