Spausdinti šį puslapį

„Žemyna“ paminėjo jubiliejų

„Žemyna“ „Žemyna“

Kultūros centro scenoje žiūrovams gražiausias dainas dovanojo jauniausias centro choras – moterų choras „Žemyna“ taip minėjo savo penkerių metų sukaktį. Chorą subūrė ir jam vadovauja Neringa Valinskienė, koncertmeisterė – Daina Kriaučiūnienė.

2011 metų balandį įvyko debiutinis „Žemynos“ koncertas šventėje „O tu dainuok...“ Siesikų kultūros namuose. Netrukus choras prisistatė ukmergiškiams koncerte Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje, dalyvavo Sakralinės muzikos vakaruose Švč. Trejybės bažnyčioje, Miesto šventėje. Tokia buvo pradžia.

Per 5-erius metus choras dalyvavo daugiau nei 50-yje koncertų, švenčių, festivalių... Ir ne tik Ukmergėje.

Mūsų rajoną garsina respublikiniuose konkursuose.

Dalyvauta Kauno dainų ir šokių šventėje, Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse Zarasuose, tarptautiniame moterų chorų festivalyje Kaune, Lietuvos dainų šventėje, tarptautiniame chorų festivalyje Utenoje, Palangoje respublikinėje chorų šventėje...

Kolektyvo moterys džiugina klausytojus ne tik melodingomis dainomis, repertuaro įvairove, bet ir stebina savo žavesiu. Šiuo metu chore dainuoja per 30 įvairaus amžiaus ir specialybių moterų – medicinos darbuotojų, mokytojų, auklėtojų, buhalteriu, siuvėjų.

Jubiliejiniame koncerte skambėjo įvairūs kūriniai. Dainas chorui kuria ir jo vadovė N. Valinskienė. Viena daina buvo atlikta naudojant gestų kalbą. Koncerte smuikais griežė choro vadovės dukros – Mantė ir Liepa Valinskytės.

Šventėje išsakyta daug sveikinimų. Savivaldybės padėkas įteikė Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas.

Choro laukia įtemptas ir kūrybingas sezonas. Artimiausiais mėnesiais „Žemyna“ jau suplanavusi koncertines išvykas į kitus Lietuvos miestus.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)