Baigėsi „Pupsio“ skaitytojams skirtas konkursas

Bai­gė­si „Pup­sio“ skai­ty­to­jams skir­tas kon­kur­sas, ku­rį skel­bė de­šim­tą­jį gim­ta­die­nį šven­čian­ti par­duo­tu­vė „Tri­ra­tu­kas“. Jo da­ly­viams te­ko virs­ti žais­lų pla­ne­tos val­do­vais ir pa­ra­šy­ti, ko­kį žais­lą su­kur­tų de­šim­tą­jį gim­ta­die­nį šven­čian­čiam vai­kui.

Pla­ne­tos val­do­vai – ma­žie­ji skai­ty­to­jai – sa­vo laiš­kuo­se pa­sa­ko­jo apie įvai­rius žais­lus: zui­kius-ro­bo­tu­kus, kal­ban­čių avie­čių šei­my­ną, po­van­de­ni­nį lai­vą, pro ku­rio lan­gus ma­to­mi ma­ma ar tė­tis pa­na­šūs į žu­vis, mi­ni pa­ra­šiu­tus ir ki­to­kius.

Vai­kai taip pat ra­šė, ko­kie jų my­li­miau­si, gra­žiau­si žais­lai, da­li­jo­si ži­nio­mis apie tai, kas nu­tin­ka, jei mer­gai­tė ar ber­niu­kas sa­vo kam­ba­ry­je da­ro ne­tvar­ką ir pa­lie­ka iš­mė­ty­tus daik­tus. Ži­no, kad tuo­met žais­lai ga­li im­ti ir iš­ke­liau­ti iš na­mų... At­sklei­dė sva­jo­nes, ko­kių žais­lų la­biau­siai no­rė­tų.

Štai pen­kia­me­tė Ka­mi­lė Pet­raš­kai­tė ra­šo, kad jos sva­jo­nių žais­las yra toks, kaip an­ge­las. Jis pa­de­da su­si­tvar­ky­ti kam­ba­rį ir žais­lus, kar­tu su ja bū­na ir žai­džia, o svar­biau­sia, pa­sak mer­gai­tės, toks an­ge­liš­kas žais­las ga­li pa­sek­ti pa­sa­ką – kaip ir ma­my­tė. To­dėl Ka­mi­lei jis at­ro­do ypa­tin­gas. Sa­vo be­si­šyp­san­tį an­ge­lą ma­žy­lė įsi­vaiz­duo­ja la­bai gra­žų, su ro­ži­niais spar­nais – to­kį jį ir nu­pie­šė, o pie­ši­nį pri­dė­jo prie laiš­ko.

Gra­žiau­sių is­to­ri­jų au­to­rių jau lau­kia do­va­nė­lės. Jas pa­ruo­šė ir vai­ku­čiams pa­do­va­nos par­duo­tu­vės „Tri­ra­tu­kas“ šei­mi­nin­kai Si­gi­ta ir Ar­vy­das Še­re­liai. Tarp to­kių is­to­ri­jų – vie­nuo­lik­me­tės Jus­tės Pa­žū­sy­tės pa­sa­ko­ji­mas.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Daugiau šioje kategorijoje:

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų