Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Jeigu 14 d. laikotarpiu turėjote riziką užsikrėsti naujuoju koronavirusu (COVID-19), t. y. lankėtės paveiktose teritorijose, siekiant užkirsti kelią galimam infekcijos plitimui, Jūs turite likti namuose (izoliuotis) 14 d. po paskutinės buvimo paveiktoje teritorijoje dienos ir būti pasiekiamas visą izoliavimosi laikotarpį telefonu ir el. paštu. Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir NVSC rekomendacijas, prašo gyventojų, kurie neseniai grįžo iš Kinijos (visos provincijos), Šiaurės Italijos regiono (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongo, Irano, Japonijos, Pietų Korėjos, Singapūro, 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Teritorijų, kuriose vyksta CIVID-19 plitimas visuomenėje, sąrašas yra nuolat atnaujinamas ir skelbiamas LR Sveikatos apsaugos ministerijos interneto puslapyje http://sam.lrv.lt/koronavirusas.

Ukmergės rajono policijos komisariatas informavo apie nusikaltimą, kurį padėjo atskleisti būsimas policijos pareigūnas.

Pavasario polėkis, spalvos ir gaiva įsitvirtina ne tik gamtoje, bet ir žmonių aprangoje. Besikeičiant sezonams yra pats geriausias laikas spintos revizijai, kurios metu sutvarkysite ir atidėsite šaltojo sezono rūbus bei peržiūrėsite kuo puošitės šį pavasarį ir vasarą. Skirkite šiai užduočiai jei ne pusdienį tai bent keletą valandų, kad galėtumėte neskubant įvertinti kurie rūbai verti savo vietos spintoje, o kurie tik užima vietą.

Trečiadienio rytą vos didžiule nelaime netapo krosnies kūrenimas mediniame name P. Cvirkos gatvėje.

Pirmadienį apie 18 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefonu gautas pranešimas apie gaisrą Ukmergėje.

 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad Lietuvoje šiandien nustatytas pirmasis užsikrėtimo naujuoju koronaviruso (COVID-19) atvejis. Atlikus tyrimus, infekcija nustatyta iš Veronos (Italija) 2020 m. vasario 24 d. grįžusiai pacientei.

Ilgą laiką naudojamas kasos aparatas paseno, lėtai veikia ir stringa? Metas atsinaujinti įsigyjant modernius aparatus, kurie nebesukels rūpesčių. Kasos aparatai yra itin patogi priemonė prekybinių operacijų registravimui, kurios kokybe verta pasirūpinti. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie geriausius kasos aparatų pasiūlymus bei atraskite patikimus sprendimus už prieinamą kainą.

Deja, nieko šiame pasaulyje nėra amžino ir naminiai gyvūnai irgi turi savo ribotą gyvenimo trukmę, kuriai pasibaigus, tenka su jais atsisveikinti. Neretai paskutinieji naminių gyvūnų gyvenimo mėnesiai būna sudėtingi ir sukeliantys daug varginančių rūpesčių tiek jiems patiems, tiek jų šeimininkams. Tokiu atveju, augintinio eutanazija, arba užmigdymas, gali būti puiki išeitis, padedanti viską nutraukti anksčiau laiko ir nelaukti kankinančios atomazgos.

Vyriausybė paskelbė valstybės lygio ekstremalią situaciją visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso plitimo grėsmės.

Puslapis 1 iš 643

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kaip Lietuva turėtų saugotis nuo koronaviruso?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų