Spausdinti šį puslapį

Kviečia dalyvauti kalėdinio atviruko konkurse

Kviečia dalyvauti kalėdinio atviruko konkurse Kviečia dalyvauti kalėdinio atviruko konkurse

Seimo narys Arūnas Dudėnas trečius metus skelbia Kalėdinių atvirukų konkursą ir kviečia jame dalyvauti Ukmergės rajono penktų–šeštų klasių moksleivius.

Šiųmečio konkurso tema – „Stebuklinga Kalėdų naktis“. „Kiekvienas iš mūsų laukia savo stebuklo. Kviečiu vaikus kurti atvirukus apie stebuklingą Kalėdų naktį ir pasidalinti savo svajonėmis“, – sako A. Dudėnas.

Atvirukai turi būti A5 formato, nedalyvavę kituose konkursuose, atskleidžiantys vaikų svajones ir kūrybiškumą. Kiekvienas vaikas gali pateikti ne daugiau kaip tris darbus.

Atvirukus teikti Seimo nario A. Dudėno biurui, Kauno g.18, iki lapkričio 30 d. imtinai. Biuras dirba pirmadieniais nuo 9 iki 17 val., kitomis dienomis atvirukus galima palikti biuro pašto dėžutėje.

Teikiant darbus būtina nurodyti autoriaus vardą ir pavardę, ugdymo įstaigą, klasę ir kontaktinį telefoną, darbui vadovavusio mokytojo bei klasės auklėtojo vardą ir pavardę. Duomenis užrašyti atviruko antroje pusėje.

Bus išrinktas vienas pagrindinio ir keletas papildomų prizų laimėtojai. Komisija atsižvelgs į temos atitikimą, kūrybiškumą, originalumą.

Rezultatai gruodžio 15 d. bus paskelbti Seimo nario A. Dudėno interneto svetainėje: www.dudenas.lt ir rajono žiniasklaidoje.

Pagal atrinktą geriausią darbelį, nurodant autorių, bus pagaminti atvirukai.

Atvirukai nuo gruodžio 11 d. iki sausio 6-osios bus eksponuojami Ukmergės kultūros centre. Konkurso dalyviai bus pakviesti į parodos atidarymą ir nugalėtojų paskelbimo ceremoniją.

Darbelių autoriai bus apdovanoti Seimo nario dovanėlėmis, o pagrindinis prizas – ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą. Į ją vyks pagrindinį prizą laimėjusio atviruko autoriaus klasė.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į padėjėją-sekretorę Skaistę Vasiliauskaitę-Dančenkovienę tel. 8 612 01193.

Ukmergės naujienos

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)