Spausdinti šį puslapį

Nebūtų šiukšlių – nebūtų varnų

Apgenėjus medžius, tikimasi bent kurį laiką pailsėti nuo varnų. Gedimino Nemunaičio nuotr. Apgenėjus medžius, tikimasi bent kurį laiką pailsėti nuo varnų. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Su gyventojams ramybės neduodančiomis varnomis mėginama kovoti genint medžius. Penktadienį šie darbai buvo atliekami Kauno gatvėje.

Buvęs karinis miestelis – viena tų miesto vietų, kur telkiasi didžiausi šių paukščių būriai. Gyventojai skundžiasi ne tik dėl teršiamos aplinkos, bet ir nuolat keliamo didžiulio triukšmo.

Ne kartą svarstyta, kokių priemonių galima imtis, kad problema būtų išspręsta. Tačiau naikinti varnas draudžia įstatymai, o jas baidančių garso prietaisų nutarta nenaudoti dėl to, kad keltų nepatogumų žmonėms.

„Kauno gatvėje genėjom medžius, nes to prašė gyventojai. Ne tik čia – ir kitose vietose dėl varnų bandom tvarkyti želdinius“, – sakė Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė.

Tačiau tai, anot jos, – tik laikina išeitis. Problema, sako seniūnė, yra pačių gyventojų netinkami tvarkymosi įpročiai. „Ne kartą jų prašyta nepalikti atidengtų atliekų konteinerių, nemesti šiukšlių ant žemės šalia jų. Tačiau to nepaisoma. Kol atliekos varnoms bus pasiekiamos, jos niekur nedings“, – kalbėjo seniūnė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)