Spausdinti šį puslapį

Rodyklę ketinama sugrąžinti

Daivos Zimblienės nuotr. Ukmergės rajono savivaldybės vadovai su Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnais aptarė pastarojo mėnesio aktualijas rajone. Daivos Zimblienės nuotr. Ukmergės rajono savivaldybės vadovai su Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnais aptarė pastarojo mėnesio aktualijas rajone.

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai su Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnais aptarė pastarojo mėnesio aktualijas rajone, aiškinosi apie galimus iškilusių problemų sprendimo būdus.

Rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė informavo, kad susitikime kalbėta apie galimą dešinįjį posūkį automobiliams leidžiančių vadinamųjų žaliųjų rodyklių sankryžose sugrąžinimą.

Remiantis Vyriausybės nutarimu, dešinįjį posūkį leidžiančių trijų rodyklių Ukmergės centrinėse sankryžose neliko nuo sausio. Kadangi miestuose dėl to padidėjo eismo spūstys, šio sprendimo nauda suabejota, tad Vyriausybė nutarė jį atšaukti. Ukmergėje galbūt bus sugrąžinta tik viena žalioji rodyklė, kuri leistų sukti į dešinę iš Vilniaus gatvės į Vytauto gatvę.

Kitas diskusijų sukėlęs klausimas – gyventojų prašymas įrengti nerūkymo zonas prie daugiabučių, esančių abiejų miesto gimnazijų kaimynystėje. Esą gyventojai jau nebeapsikenčia daugiabučių prieigose, po jų langais ar laiptinėse rūkančių moksleivių. Mokymo įstaigose ir jų teritorijose rūkyti draudžia įstatymas.

Taip pat aptarta situacija dėl policijos pareigūnų pernai išaiškintos mieste siautėjusios penkių nepilnamečių grupės. Kriminalinės policijos skyriaus viršininkė I. Malinauskienė informavo, kad ikiteisminio tyrimo medžiagą dėl šios grupės įvykdytų nusikaltimų jau rengiamasi atiduoti teisminiam nagrinėjimui.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)