Spausdinti šį puslapį

Miesto centre ištryško fontanas

Ukmergiškiai nekantriai laukia fontano. Ukmergiškiai nekantriai laukia fontano.

Prieš Ukmergės kraštotyros muziejų trumpam ištryško fontanas. Ukmergiškiai suskubo džiaugtis nauju traukos objektu miesto centre, tačiau galimybės jį lankyti dar reikės palaukti.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas informavo, kad trumpalaikis vandens paleidimas fontane tebuvo bandymai, tikrinant, kaip jis veikia. Savivaldybės administracija apie testavimą nebuvo atskirai informuota, dabai atliekami sava eiga. O galimybės mėgautis fontanu dar teks palaukti – objektas yra statybvietėje ir jo lankyti negalima, kol darbai neužbaigti ir neatiduoti užsakovui.

Pasak administracijos direktoriaus, visas miesto centras bus perduodamas kaip  vienas objektas. Nors nemažai darbų jau padaryta, dar liko sudėti granitą, užberti juodžemį, pasėti veją, sumontuoti trūkstamus šviestuvus ir „suvesti visus galus“. Darbus planuojama užbaigti iki gegužės mėnesio.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)