Spausdinti šį puslapį

Teatro dieną šventė filialų kolektyvai

Veprių „Palėpė“ po pasirodymo. Veprių „Palėpė“ po pasirodymo.

Ukmergės kultūros centro filialų teatrų kolektyvai paminėjo Tarptautinę teatro dieną – vyko vieni pas kitus į svečius ir dovanojo geras emocijas ne tik sau, bet ir žiūrovams.

Siesikuose šia proga Veprių mėgėjų teatras ,,Palėpė“ parodė E. Untulio spektaklį „Nosis su apgamu“, režisierė – Rasa Šimonienė.

Siesikų kaimo teatras ,,Pantis“ Baleliuose vaidino pagal V. Kupšio pjesę pastatytą spektaklį „Jaunikio medžioklė“, režisierė – Valentina Karaliūnienė.

Valų mėgėjų teatras ,,Plaštaka“, priklausantis Žemaitkiemio skyriui pakvietė į prisiminimų ir potyrių popietę. Su nostalgija prisimintas ir peržiūrėtas pirmasis spektaklis, nuotraukos, iš popieriaus iškirpta kiekvieno artisto plaštaka, prisiminti užkulisiniai kolektyvo nuotykiai.

Želvos kultūros namuose meno vadovė Asta Amankavičienė jauniesiems želviškiams surengė kūrybines dirbtuvėles „Pažinkime teatrą iš arti“, kurių metu kalbėjo apie teatro subtilybes, kvietė įsijausti į aktoriaus amplua.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)