Spausdinti šį puslapį

Lietuvos miestuose vyks nemokamos teisės konsultacijos gyventojams

Lietuvos miestuose vyks nemokamos teisės konsultacijos gyventojams Lietuvos miestuose vyks nemokamos teisės konsultacijos gyventojams

Lietuvos gyventojai galės gauti nemokamas specialistų konsultacijas jiems rūpimais teisiniais klausimais. Tokią galimybę suteiks rugsėjį prasidedantis teisinių konsultacijų projektas „Aš žinau savo teises“.

Projekto metu specialistai važinės po šalies miestus ir atsakinės į klausimus, papasakodami visiems susidomėjusiems apie jų teises bei Lietuvos teisės sistemos pagrindus.

„Konsultacijų tikslas yra ne tik padėti gyventojams išspręsti konkrečias teisines problemas, bet ir suteikti gyventojams teisinių žinių, kurios jiems pravers kasdienybėje. Žinodamas savo teises kiekvienas – nuo jaunuolio iki senjoro – jausis tvirčiau ir iškilus reikalui mokės spręsti problemas teisiniu būdu, kad neliktų nepelnytai nukentėjęs“, – sako teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

Į miestuose vienai dienai įsikursiančią palapinę užsukti kviečiami ne tik teisinės pagalbos ieškantys piliečiai, bet ir visi praeiviai – čia bus galima pavartyti svarbiausius teisinius leidinius, gauti naudingos informacijos.

Konsultacijos bus teikiamos Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Tauragėje, Druskininkuose, Utenoje, Telšiuose, Molėtuose, Visagine ir Ukmergėje.

Teisės specialistai atsakys į įvairius gyventojų klausimus: kur kreiptis pirminės ir antrinės teisinės pagalbos, kada gali padėti antstoliai, kaip apsaugoti asmens duomenis, apginti savo, kaip vartotojo, teises ir kt. Užsukę į projekto palapinę gyventojai turės galimybę teisininkui klausimus užduoti individualiai, specialistai taip pat paaiškins, kaip reikiamą informaciją susirasti patiems.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)