Spausdinti šį puslapį

Kaip originaliai padovanoti pinigus jauniesiems?

Dovanos Dovanos

Ką padovanoti jauniesiems, kurie viską turi arba viską gali nusipirkti? Laimei, mada dovanoti indų servizus ar patalynės komplektus baigėsi, nes visi supranta, kad jau nebe deficito laikai ir tokios dovanos nėra itin vertinamos.

Dažniausiai nusprendžiama dovanoti pinigus, kurie kompensuotų vestuvių išlaidas ar būtų ryškus indėlis į šeimos taupyklę. Tačiau kaip įteikti pinigus? Juk paprastą atvirutę - vokelį įteikti kaip ir negražu, neskoninga. Todėl pasiteiravome Ukmergės nuotakų, kaip įdomiai jų svečiai įteikė pinigus per jų šventes.

Aušra: Labai mėgstu senovinio stiliaus medines papuošalų dėžutės. Draugė tą gerai žinojo, todėl padovanojo rankų darbo, išdrožinėtą papuošalų dėžutę, ant kurios šono buvo išgraviruoti mūsų inicialai ir vestuvių data. O ir toje dėžutėje buvo įdėta pinigėlių. Pati draugei esu taip pat dovanojusi papuošalų dėžutę, manau tai gera dovanos vestuvių proga idėja.

Lina: Kadangi kalbėjome, jog po vestuvių planuojame pradėti statytis namą, krikšto tėvai padovanojo namelio formos taupyklę, kurioje buvo 200 € po vieną - du eurus monetomis. Kai paėmėme supakuotą dėžutę, svoris buvo nemažas, net rankas nusvėrė. Vėliau tą taupyklę papildėme kitų žmonių dovanotais pinigais ir už juos įsirengėme vaikų kambarį. Dabar ši dovanota taupyklė stovi ant naujų namų židinio atbrailos.

Eugenija: Draugų pora padovanojo enciklopediją. Iš pradžių nustebau, nors ir mėgstu knygas ir namuose yra nemaža biblioteka, tačiau knygos vestuvėms nenorėjau. Tik išpakavusi ir atvertusi supratau, jog knygos vidurys yra išpjautas ir įrengta slėptuvė pinigams ar kitiems daiktams. Toje slėptuvėje ir buvo įdėta vestuvių dovana banknotų pavidalu.

Viktorija: Viena svečių pora yra menininkai, jie patys kuria įvairius gražius dalykus iš odos, medienos. Jie pinigus įrėmino savo gamybos nuotraukos rėmelyje. Gražus odos raižiniais aptrauktas rėmelis greitai rado savo vietą ant lentynos, o pinigus, žinoma, išleidome medaus mėnesiui.

Andželika: Tarp paprastų vokelių išsiskyrė draugų dovana pavadinta „jaunavedžių uogienė“. Pusės litro stiklainis buvo apklijuotas užrašais, sveikinimais, linkėjimais, o jo viduje buvo pilna monetų, daugiausia eurų, bet netruko ir centų. Neskaičiavau kokia suma, bet tikrai atrodė įspūdingai. Vis dar laikau visą stiklainį, iškratysiu matyt kitai rimtai šventei.

Gal ir jūs žinote įdomių būdų padovanoti pinigus? Pasidalinkite komentaruose originalios vestuvių dovanos idėjomis!

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)