Spausdinti šį puslapį

Turto draudimas internetu - paprasta ir greita

Kiekvienas žmogus grįždamas namo, nori atsipalaiduoti ir kuo daugiau laiko skirti savo šeimai.

Šiais laikas sunku yra rasti balansą tarp darbo ir laiko su šeimą, todėl dabar vis daugiau žmonių renkasi savo pirkimus atlikti internetu. Tai yra greitas būdas pasirūpinti savo reikalais iš namų vos keliais mygtukų paspaudimais. Draudimo polisų įsigijimas internetu vis populiarėja ir tampa vis paprasčiau įsigyti turto draudimą internetu. Taupydami laiką, galime jo skirti daugiau savo šeimai.

Kokie yra privalumai turto draudimo įsigijimo internetu?

  • Sutaupo Jūsų laiką. Tereikia užpildyti anketą su duomenimis apie draudžiamą būstą, asmenine informacija ir vos kelių mygtukų paspaudimu būstas jau bus apdraustas.
  • Jokio spaudimo dėl pirkimo. Galima neskubėti priimti svarbu sprendimą. Gavus pasiūlymą galima apgalvoti poliso įsigijimą tiek, kiek to reikia Jūsų tinkamiausiai sprendimui priimti.
  • Turto draudimas internetu nesiskiria nuo paprasto draudimo. Internetu pirktam draudimui galioja tos pačios sąlygos. Taip pat galima apdrausti kilnojamą ir nekilnojamą turtą visų rizikų draudimu.
  • Priminamai apie besibaigiantį draudimą. Įsigydami draudimą internetu, galėsite patys pasirinkti, kaip norėtumėte gauti informaciją ir priminimus apie bebaigiančias galioti draudimo sutartis.
  • Įvykus nelaimingam atsitikimui – registracija internetu. Paprastas būdas pranešti apie įvykį internetu. Tai galite padaryti užpildę internete esančią žalų registracijos formą.
Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)