Spausdinti šį puslapį

Kodėl verta rinktis Subaru markės automobilius?

Pastaraisiais metais "Subaru" markės automobiliai itin išpopuliarėjo. Jų buvo nupirkta keli šimtai tūkstančių automobilių per metus. Prekės ženklas greitai tapo atpažįstamas dėl gan didelio visureigių pasirinkimo ir ištikimų klientų, kurie pasitikėjo šiuo prekės ženklu. Nors puikūs, kokybiški automobiliai yra labai svarbus dalykas, tačiau lojalūs klientai yra dar svarbiau ir jų pasitikėjimą sunku užsitarnauti. Paprastai klientų lojalumas priklauso nuo jų patirties su atstovybe ir konkrečia transporto priemone.

Subaru automobilių saugumas

Modernios Subaru saugos technologijos yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl vairuotojai pasitiki šiuo prekės ženklu. Pažangios Subaru saugumo technologijos buvo įvertintos tarptautiniu mastu.

Štai kaip "Subaru" modeliai, užtikrina saugumą jums ir jūsų kroviniams:

"Subaru EyeSight" technologija suteikia jums papildomą galimybę geriau matyti kelią;

"SUBARU STARLINK ™" apsaugos sistema leidžia ramiai mėgautis vairavimu, nes turi tokias funkcijas, kaip automatinis įspėjimas apie susidūrimus, SOS pagalbos tarnyba, pagalba keliuose ir kt.

Transporto priemonės dinamikos kontrolė (VDC) automatiškai nustato vairavimo ir stabdymo veiksmus.

Apsaugos sistemos, tokios kaip pažangi oro pagalvių sistema ir apsivertimo jutiklis, apsaugo jus ir jūsų keleivius avarijos atveju.

Automobilis visoms oro sąlygoms

Automobiliu tenka važiuoti ne tik gražiu, saulėtu oru, bet ir blogomis oro sąlygomis, esant prastai kelių būklei, sumažėjusiam matomumui. Todėl traukos išlaikymas yra svarbiausias jūsų saugumui. Naudodamiesi "Subaru" simetrine visų varomųjų ratų sistema, galite maksimaliai padidinti trauką ir sumažinti jūsų galimybę nuslysti nuo kelio, esant blogoms sąlygoms. Palyginti su įprastomis visų varančiųjų ratų sistemomis, "Subaru" simetrinė visų varančių ratų sistema naudoja pakankamą galią kiekvienam ratui. Kadangi galia yra paskirstyta tolygiai tarp visų keturių ratų, užtikrinamas kur kas didesnis automobilio stabilumas kelyje, efektyvesnis stabdymas ir kt.

SUBARU BOXER variklis

Šis puikiai suprojektuotas variklis užtikrina maksimalų galingumą, našumą ir geresnį valdymą. Iš tiesų, šie varikliai buvo sukurti orlaiviams, todėl tikrai nestebina, jog SUBARU BOXER pasižymi itin dideliu patikimumu ir patraukliu dizainu. "Subaru" sukūrė įvairius "BOXER®" variklius, kurie šiandien papildo kiekvieną "Subaru" markės automobilį.

Jeigu įsigijote Subaru automobilį, jums bus reikalingas Subaru servisas. Čia dirbantys meistrai geriausiai išmano viską apie šios markės automobilius. Subaru servisas – originalios detalės, kokybiškas remontas. Visi automobiliai genda. Jeigu sugedo jūsų Subaru automobilis, Subaru servisas – vieta, kur reikėtų kreiptis.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)