Spausdinti šį puslapį

Naujos ar dėvėtos sunkvežimių dalys?

Tinkama transporto priemonės priežiūra prasideda nuo reikalingų dalių įsigijimo. Ne tik tų, kurių reikia esamuoju laiku, tačiau ir tų, kurios būtinai turi būti garaže kaip atsarginės. Juk tam tikro tipo, konkretaus modelio transporto priemonės dažnai pasižymi tai pačiais gedimais, tad turėti atsargines dalis po ranka  - verta.

Viena lepesnių transporto priemonių yra sunkvežimiai, kurie dažniausiai naudojami tam tikriems darbams atlikti. Suprantama, kad dažniausiai vairuotojų garaže turimos pakaitinės sunkvežimių dalys – būtinos, kadangi jos padeda susigrąžinti funkcionalumą, kai įranga veikia netiksliai.

Vieni perka padėvėtas dalis, kadangi jos kainuoja pigiau ir dažnai pardavėjai tikina, kad kokybė – niekuo nesiskiria. Kiti puikiai supranta, kad tik naujos dalys, kurios pasižymi konkrečiomis charakteristikomis – geras pasirinkimas, kuris susigrąžina transporto priemonei funkcionalumą.

Geriausiai apie dėvėtas dalis atsiliepia ekspertai. Jie teigia, kad kiekviena detalė turi galiojimo laiko tarpą. Jis net apibrėžiamas instrukcijoje, tai nėra spėjinys. Kuo ilgiau dalis bus naudota – tuo trumpiau ji tarnaus naujam šeimininkui. O tai dažniausiai reiškia neatsiperkančią investiciją, nes ilgainiui tenka vėl pirkti kitą detalę. Skaičiuojama, kad naujos įsigijimas gali padėti sutaupyti net iki 50 % kainos, ką jau kalbėti apie tai, kad sutaupysite nemažai laiko montavimui. O jeigu dalių pradėjimas yra paliekamas meistrui – ir jo paslaugoms.

Dar blogiau nei dėvėtos dalys yra kiniški padirbiniai, kurie dažniausiai akis taip pat labiausiai traukia maža kaina. Tokios dalys dažniausiai gaminamos iš prastos kokybės medžiagų, derinamos labai greitai, netiksliai.

Pačioje pradžioje sudėjus pakaitines dalys skirtumo nematyti, kadangi jos kuriamos taip, kad bent jau kelis mėnesius puikiai atliktų paskirtą funkciją. Vėliau pradeda intensyviai dėvėtis ir blogiausia, kad ne tik nustoja funkcionuoti, tačiau ir sukelia pavojų žmogui. Vėlgi, senas dalis tenka keisti naujomis, mokėti už jas bei, žinoma, montuotojų darbus, tad taip galiausiai bandymai sutaupyti – atsisuka atgal prieš pirkėją.

Sunkvežimių dalys yra labai įvairios, kiekvienas komponentas gali skirtis daugeliu smulkmenų. Štai todėl siūlome daugiau dėmesio skirti pasirinkimui, juolab, tartis su pardavėjais, kurie teikia rekomendacijas ir greitina paieškas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)