Spausdinti šį puslapį

Progimnazijos patalpos bus renovuojamos

Į redakciją paskambinęs ukmergiškis teiravosi, ar žadama renovuoti Pašilės progimnaziją.

Sako, kad anksčiau tokių kalbų girdėjo, bet paskui jos pritilo.

Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas sakė, kad kol abejota dėl Pašilės progimnazijos perspektyvos, buvo susilaikoma nuo didesnių investicijų į pastato renovaciją.

Tačiau prie progimnazijos prijungus vaikų lopšelį-darželį „Šilelis“, įstaiga tapo perspektyvi ir bus planuojami jos patalpų remonto darbai. Sporto salėje jau pakeisti langai ir durys, šiuo metu skaičiuojamos stogo remonto ir apšiltinimo investicijos.

Vedėjas taip pat informavo, kad šiuo metu ruošiamasi Dukstynos pagrindinės mokyklos, Užupio pagrindinės mokyklos, vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“, Vidiškių pagrindinės mokyklos ir Taujėnų gimnazijos pastatų modernizavimo projektų įgyvendinimui.

Dabar vyksta Dukstynos pagrindinės mokyklos sporto salės ir rūbinės patalpų remontas.

„Planuojame dar šiais kalendoriniais metais pradėti trijų naujų grupių įrengimo darbus vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ patalpose, kuriomis anksčiau naudojosi Ukmergės dekanatas“, – pasakojo vedėjas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)