Spausdinti šį puslapį

Sulauks paramos dėl nuostolių, vežant keleivius

Susisiekimo ministerija skelbia, kad savivaldybių keleivių vežimo įmonių nuostoliams, patirtiems dėl ribojimų pandemijos sąlygomis, kompensuoti šiemet numatoma skirti apie 8,4 mln. eurų.

Šios lėšos yra numatytos, padidinus asignavimus Vyriausybės rezervui.

„Savivaldybių keleivių vežimo įmonės negavo jokios paramos dėl karantino ribojimų, kai privačios keleivių vežimo įmonės galėjo pretenduoti pagal bendrą pagalbos schemą įmonėms, nukentėjusioms nuo pandemijos. Be abejo, tai nepadengs visų patirtų nuostolių, kuriuos patyrė savivaldybių vežėjai, tačiau bent iš dalies palengvins patirtus finansinius sunkumus“, – sako Susisiekimo ministerijos kancleris Ramūnas Dilba.

Savivaldybėms lėšas planuojama paskirstyti proporcingai pagal patirtus nuostolius, teikiant keleivių vežimo paslaugas.

Lietuvos savivaldybių asociacijos duomenimis, pernai kovo–gegužės mėn., palyginus su atitinkamu 2019 m. laikotarpiu, savivaldybių keleivių vežėjų pajamos dėl pandemijos sumažėjo beveik 35 mln. eurų – apie 38 proc.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)