Spausdinti šį puslapį

Anglies dvideginiu apsinuodijo rūsyje

Ukmergėje praėjusią savaitę įvyko skaudi nelaimė – rūsyje remontuodami vamzdį ir naudodami anglies dvideginio balioną sąmonės neteko du vyrai. Vienas iš jų ligoninėje mirė.

Nelaimė įvyko ketvirtadienį ryte, apie 10 val., Miškų gatvėje, privataus namo rūsyje.

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešimą apie įvykį gavo iš medikų, kuriems buvo reikalinga pagalba patenkant į patalpą ir iškeliant iš jos apsinuodijusius žmones. 

Rūsio patalpa, kur dirbo vyrai, labai maža. Tarnybos vadovas Dainius Vyšniauskas sakė, kad operacija buvo sudėtinga – ugniagesiai su kvėpavimo aparatais nusileido į rūsį ir panaudoję virves iškėlė nukentėjusiuosius bei perdavė juos medikams.

Vienas iškeltas žmogus buvo jau be gyvybės požymių.

Vyras (gim. 1958 m.) buvo gaivinamas greitosios pagalbos medicinos darbuotojų. Deja, nugabentas į ligoninę Reanimacijos skyriuje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Kitas vyras (gim. 1968 m.) išvežtas į sostinės gydymo įstaigą.

D.Vyšniausko duomenimis, kvėpavimo kaukių ar respiratorių rūsyje dirbę žmonės nedėvėjo. Prisikvėpavę anglies dvideginio jie neteko sąmonės, todėl negalėjo gelbėtis ar šauktis pagalbos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)