Spausdinti šį puslapį

Kokios klaidos daromos dažniausiai perkant poilsio pasiūlymus?

Ar žinojote, kad tie žmonės, kurie skiria pakankamai laiko poilsiui, kur kas rečiau varsto gydytojų kabinetų duris? Ar žinojote, kad tie žmonės, kurie skiria pakankamai laiko pailsėti, ilgiau gyvena? Ar žinojote, kad jie ir draugų daugiau turi? Ir dar būtų galima vardinti ir vardinti. Taigi, poilsis mums yra labai naudingas dėl įvairių priežasčių. Ir, jei negalite ilsėtis daugiau nei riekia, tai bent jau ilsėkitės pakankamai. Na, o tai maloniausia daryti ne namie ant sofutės, o svečiuojantis ištaiginguose viešbučiuose, pietaujant ir vakarieniaujant restoranuose, mėgaujantis sveikatai palankiomis procedūromis, grožį puoselėjančiomis paslaugomis; na, ir, žinoma, išbandant dar neregėtas pramogas. Na, o, norint, kad visa tai virstų realybe, verta įsigyti poilsio pasiūlymą, į kurį ir būtų įtraukti visi šie sprendimai. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad perkant poilsio pasiūlymus, neretai daromos ir tam tikros klaidos. Pasidomėkite, kokios ir įsiminkite, kad patys jų nepadarytumėte.

Nereikia ir sakyti – kaina yra svarbus rodiklis daugeliui besiilsinčių. Žinoma, egzistuoja daugybė veiksnių, nuo kurių priklauso, kiek kainuos poilsis, tačiau tikrai nesunku pastebėti, kad vienas pagrindinių, yra pinigų suma, kurią tenka išleisti, kad įsigytumėte poilsio pasiūlymą. Daugelis žmonių vis dar yra įsitikinę, kad poilsio pasiūlymas kainuoja labai brangiai. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys tik nuo jūsų pačių. Iš tiesų jūs galite įsigyti poilsio pasiūlymą akcijos metu ir taip sutaupyti net iki keliasdešimt procentų. Ir kaip jau supratote, tai ir yra viena dažniausiai daromų klaidų – norintys pailsėti neperka poilsio pasiūlymų tuomet, kai jiems yra taikoma akcija. Na, o Viena iš internetinės prekybos erdvių, kur taip pat galite įsigyti poilsio pasiūlymą su didele nuolaida, yra NoriuNoriuNoriu.lt.

Laikas, laikas, laikas... Jis bėga labai greitai ir, kad jo neįmanoma sustabdyti, su tuo sutinka visi. Tačiau net ir suplanuoti jį pavyksta tikrai ne kiekvienam... Praktika rodo, kad labai didelė dalis žmonių įsigyja trumpo galiojimo poilsio pasiūlymus ir... jų net nespėja panaudoti arba į poilsio vietą atlekia didžiausi irzulio apimti, kadangi atvyko pailsėti likus vos kelioms dienoms iki kupono galiojimo pabaigos. Ar galima pasielgti kitaip? Žinoma, kad taip – tiesiog rinkitės ilgo galiojimo kupono ir tokiu atveju būsite tikri, kad tikrai spėsite juo pasinaudoti.

Tik nedidelė dalis žmonių nusprendžiate ilsėtis vieni – kur kas daugiau jų, renkasi poilsį su šeima ar draugais. Tačiau net ir tokiais atvejais yra daromos tam tikra klaida. Pasirodo, daugelis žmonių tiesiog nepasitaria su kitais asmenimis, kurie taip pat vyks ilsėtis. Nesunku nuspėti koks scenarijus tikėtinas – barniai ir nesutarimai, kad nebuvo atsižvelgta į kitų žmonių nuomonę.

Ar žinojote, kad kai kurie poilsio pasiūlymų internetiniai portalai, pavyzdžiui, NoriuNoriuNoriu.lt, registruotiems bendruomenės nariams sudaro galimybę matyti specialius pasiūlymus bei mėgautis mažesnėmis jų kainomis? Ir tai yra dar viena klaida, kurią daro norintieji pailsėti – jie netampa registruotais bendruomenės nariais, tokiu būdu praleisdami progą pasinaudoti geriausiai pasiūlymais.

Tad, jei planuojate pailsėti, nedarykite šių klaidų. Prieš įsigydami poilsio pasiūlymą, būtinai pasitarkite su tais, kurie ilsėsis kartu; kuponą pirkite ilgo galiojimo ir tuomet, kai jam taikoma akcija, o taip pat – tapkite bendruomenės nariais, kad turėtumėte galimybę pasinaudoti pačiais geriausiais pasiūlymais. Tad ruoškitės poilsiui ir ilsėkite išmintingai.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)