Klasikinių vestuvinių žiedų gamyba

Vis labiau madingi vestuviniai žiedai iš įvairių nestandartinių metalų: titano, platinos ar net medžio. Nepaisant to, auksas yra pati geriausia medžiaga vestuviniams žiedams. Kodėl? 

Nes tai ne tik labai patvari medžiaga, kurią galima be baimės nešioti kiekvieną dieną, bet ir prireikus galima keisti dydį. Negana to, auksas yra tokia universali medžiaga, kad gali būti, ne tik klasikinio geltono atspalvio, bet ir baltos, raudonos ar rožinės spalvos. Be to, jame galite graviruoti įvairius raštus, įrėminti akmenis, keisti formą ir apdailą. Taigi auksas yra pati geriausia klasikinė medžiaga vestuviniams žiedams, daugiau informacijos apie pasiūlymus galima rasti internete. Tačiau verta atkreipti dėmesį į aukso, iš kurio jie bus gaminami prabą. Praba yra svarbi, nes ji lemia gryno aukso kiekį gaminyje.

Vestuvinių žiedų gamybos procesas

Vieno būdo gaminti vestuvinius žiedus tikrai nėra. Jie gali būti sukurti įvairiais būdais. Seniausias žiedų gaminimo būdas, yra aukso lydymas į vieną masę, susukant specialius įvairių formų ir pločio ritinius. Gauta juosta nukerpama iki atitinkamo ilgio pagal žiedo dydį, o tada sujungimo vieta buvo lituojama. Galiausiai vestuvinis žiedas buvo apdirbamas ir nupoliruojamas. Šis tradicinis gamybos būdas vis dar naudojamas senesnėse juvelyrikos dirbtuvėse, tačiau jis turi vieną esminį trūkumą – litavimo vieta visada yra silpniausia tokio žiedo dalis. Tai reiškia, kad jei ateityje reikės jį padidinti, tai yra ta vieta, kuri greičiausiai sulūš.

Taigi, kokie yra modernesni vestuvinių žiedų gamybos būdai?

Šiais laikais naudojamas vadinamasis besiūlis žiedų gaminimo metodas. Pirmasis žingsnis kuriant vestuvinius žiedus tokiu būdu – sukurti vamzdelio formos liejinį, kuriame nėra siūlių. Tada iš jo išpjaunamas atitinkamo pločio diskas, iš kurio bus daromas žiedas. Tada valcavimo ir apdirbimo procese žiedui suteikiamas atitinkamas dydis ir forma. Paskutinis etapas yra vizualinis dalykas, kuris priklauso nuo būsimų žiedų savininkų norų. Labai tiksliais, deimantiniais įrankiais ir net staklėmis ant vestuvinių žiedų išgraviruojami įvairūs raštai, grioveliai, kaldinami kalnų krištolo akmenys ar deimantai. Tokiu būdu pagaminti, rafinuoti vestuviniai žiedai jau gali patekti į elegantišką dėžutę, o po to tiesiai į jaunųjų rankas.


What-if vestuviniai žiedai

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų