Spausdinti šį puslapį

Segmentines tvoros namams

Pasistačius namą, šeimininkui iškyla klausimas, kaip suteikti teritorijai aplink namą privatumo bei saugumo nuo nepageidaujamų asmenų bei gyvūnų, taip pat, nužymėti savo sklypo ribas.

Tad ateina laikas pasirinkti tvoros tipą.

Kiekvienas žmogus nori, kad tvora būtų graži, tvirta ir ilgaamžiška. Populiariausias pasirinkimas šiai dienai rinkoje yra segmentinės tvoros. Tai efektyvus, paprastas ir ilgalaikis sprendimas. Segmentines tvoros yra ekonomiškas variantas, lengvai montuojamos. Gali būti naudojamos aptverti ne tik privačias valdas, bet ir pramonės objektus ar sporto aikšteles.

Segmentinė tvora gaminama iš 4 arba 5 mm storio vielos. Taip užtikrinamas tvirtumas, didelis atsparumas ir stabilumas. Tvoros segmentai yra cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu, tai jiems suteikia atsparumą korozijai, bei gerą estetinę išvaizdą.

Tvoros segmento panelių aukščiai būna 1,23m., 1,53m., 1,73 m., 2,03m., o plotis – standartinis 2,5 m.

Kartu su tvoros segmentų panelėm aptvėrimui komplektuojami metaliniai tvoros stulpai 60*40mm, tvirtinimo apkabos, tvoros varteliai bei betoniniai tvoros pamatai. Visus šiuos komponentus, taip pat, rasite pas mus.

Pagrindiniai tvoros statybos kriterijai

Siekdami suprasti, kokia tvora pateisins jūsų lūkesčius, rekomenduojame atsakyti į šiuos klausimus.

Uždara ar atvira?

Uždara tvora atrodys kaip siena, turės siaurus perėjimo plyšius, puikiai apsaugos teritorijos privatumą, tačiau pastatyti ją pavyksta ne visada: tik leistinose vietose. Uždara gali būti metalinė horizontali iš profilių - tvoros uždarumą galite reguliuoti pasirinkdami skirtingus profilių pločius, Aluzinc tvorą, aliuminio, plastiko ar medžio, betono blokelius, gabionus. Segmentinių tvorų privatumą taip pat galite reguliuoti naudodami tvoros juostą. Atviros tvoros riboja teritoriją, apsaugo nuo įsilaužimų, bet neišsaugos privatumo. Atviri metaliniai profiliai, dekoratyvūs su ornamentais, segmentiniai, iš tinklelio.

Aukšta ar žema?

Tvoros aukštis – individualus pasirinkimas. Sprendžiant, ar statyti aukštą ar žemą tvorą, reikėtų atsižvelgti į asmens privatumo, apsaugos ir įrengimo leidimų poreikius. Atkreipkite dėmesį, kad tvorai, aukštesnei nei 2-3 metrai, reikalingas atskiras leidimas. 

Straipsnio šaltinis

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)