Spausdinti šį puslapį

Nustatyti nekilnojamojo turto mokesčio tarifai

2019 metams nutarta palikti nuo 2013-ųjų galiojančius nekilnojamojo turto mokesčio tarifus. 2019 metams nutarta palikti nuo 2013-ųjų galiojančius nekilnojamojo turto mokesčio tarifus.

Ukmergės rajono tarybos sprendimu 2019 metams nutarta palikti nuo 2013-ųjų galiojančius nekilnojamojo turto mokesčio tarifus.

Skelbiama, kad tokio sprendimo priežastis – siekis išlaikyti mokesčių stabilumą.

Fiziniams asmenims nustatytas 0,5 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės tarifas. Tiesa, tokių mokėtojų yra labai nedaug – daugiausiai tai fiziniai asmenys, kuriems priklauso nedidelės parduotuvės ar kirpyklos.

Juridiniams asmenims mokestis diferencijuojamas.

Atitinkantiems labai mažų įmonių apibrėžimą nustatytas 0,7 proc. tarifas. Labai maža įmonė – ta, kurioje dirba mažiau kaip 10 darbuotojų ir kurios duomenys atitinka bent vieną iš šių sąlygų: metinės pajamos neviršija 2 mln. eurų, o balanse nurodyto turto vertė neviršija 2 mln. eurų.

Visiems kitiems Ukmergės verslo objektams nustatytas 0,9 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės dydis.

Už neprižiūrimas ir apleistas patalpas ir statinius, siekiant sudrausminti turto savininkus, nustatytas maksimalus – 3 proc. – tarifas.

Strateginio planavimo ir biudžeto skyriaus vedėja Vida Butkevičienė sako, kad užpernai į savivaldybės biudžetą gauta 574,3 tūkst. eurų. Fiziniai asmenys sumokėjo 14,6 tūkst., o juridiniai – 559,7 tūkst. eurų.

Pernai į savivaldybės biudžetą gauta 580,8 tūkst. eurų. Fiziniai asmenys sumokėjo 12,5 tūkst., o juridiniai – 568,3 tūkst. eurų.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)