Spausdinti šį puslapį

VMI pateikia praktines situacijas apie vienintelę atsiskleidimo galimybę

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, jog VMI svetainėje paskelbė atleidimo nuo delspinigių situacijų pavyzdžius. Pastarieji skirti gyventojams ir įmonėms padėti lengviau identifikuoti atvejus, kuomet jiems praeityje reikėjo sumokėti mokesčius, tačiau jie to laiku nepadarė. Apie tai pamiršusiems, VMI primena, kad iki liepos 1 d., vienintelį kartą, ištaisyti praeities klaidas ir mokesčius sumokėti galima be sankcijų – baudų ir delspinigių.

„Daugeliui gyventojų, svarstančių pasinaudoti šia galimybe, kyla įvairių klausimų, kokiu atveju šia galimybe pasinaudoti galima ir kokiu ne. Atsižvelgiant į tai, nuolat atnaujiname dažniausiai užduodamų klausimų apie atsiskleidimo galimybę skiltį, o šiuo metu taip pat paruošėme naujus praktinių situacijų pavyzdžius, kurie, tikimės, padės gyventojams atsakyti į visus kylančius klausimus ir paskatins šia galimybe pasinaudoti dar didesnį skaičių gyventojų.“, - sako šiuo metu Vilniaus AVMI viršininkės pareigas einanti Virginija Ginevičienė.

VMI primena, jog šiais metais visus gyventojus ir įmones VMI pirmą ir vienintelį kartą atleidžia ir nuo praeityje nesumokėtų mokesčių delspinigių, kai mokesčių mokėtojas patikslins savo deklaracijas už praėjusius laikotarpius (2014 – 2018 m.) ir deklaruos pamirštus mokesčius. Atleidimas nuo delspinigių galioja praeityje pamirštiems sumokėti VMI administruojamiems mokesčiams (išskyrus žemės mokestį).

Plačiau sužinoti apie tai, kaip ir kodėl verta pasinaudoti vienintele galimybe sumokėti praeityje pamirštus mokesčius, galima ne tik VMI interneto svetainėje, adresu www.vmi.lt/cms/tavienintele , bet ir www.kiek.lt, taip pat atsakymus į susijusius klausimus teikia konsultantai, paskambinus trumpuoju numeriu – 1882 ir pasirinkus 5 „vienintelė galimybė atsiskleisti“.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)