Lietuvos ekonomikos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Pasitinkant Ukmergės 690-ies metų sukaktį buvo išleistas šių metų kalendorius su  mūsų krašto žinomų žmonių nuotraukomis.

Aplinkos apsaugos departamento Miškų kontrolės departamento pareigūnai kovo 15 d. pradėjo aplinkosauginę akciją „Saugom mišką“.

Daugelis iš mūrų pritartų, jos pramogos lauke yra smagios, atpalaiduojančios ir malonios, ypač po rudens darganos ir žiemos šalčių. Tačiau, kad galėtume tinkamai pasimėgauti gamtos teikiamais džiaugsmais turime išsirinkti tinkamus lauko baldus, o tai nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žingsnio. Pagelbėsime jums išsirinkti tinkamą lauko kėdę, kad galėtumėte praleisti lauke nors ir visą dieną patogiai įsitaisę.

Laikai, kai gyvenimas virte virė tik sostinėje ir keliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – praeitis. Įvairiomis rėmimo programomis sparčiai mažinamas regionų atotrūkis nuo sostinės. Tai pastebima ir augančiu verslo įmonių skaičiumi beveik visuose šalies miesteliuose. Besikeičianti situacija lemia pokyčius ieškant tikslinės auditorijos, klientų. Tad, kaip regioniniam verslui geriausia apie save pranešti vietiniams gyventojams ir kodėl tam netinkami įprasti media kanalai?

Geriausi drėkintuvai padeda sukurti patogias gyvenamąsias patalpas, nes kontroliuoja kondensacijos lygį ir yra naudingi sveikatai. Dauguma drėkintuvų yra paprastos išvaizdos mašinos, tačiau jų negalima tiesiog prijungti ir palikti veikti.

„Lidl Lietuva“ šiais metais ir toliau išlaiko lyderės poziciją pagal mokamus atlyginimus tarp penkių didžiųjų maisto prekybos tinklų Lietuvoje, rodo naujausi „Rekvizitai.lt“ duomenys. Prestižiniais „Top Employer 2023 Lietuva“ ir „Top Employer 2023 Europe“ sertifikatais įvertintos įmonės darbuotojai, sausį gavo didžiausią vidutinį atlyginimą sektoriuje.

Vilniuje NBA krepšinio mokyklos sporto salėje baigėsi MKL-BERGO 3x3 čempionato finalinis etapas.

Lietuvos mokyklų žaidynių 3x3 tarpzoninėse krepšinio varžybose dalyvavo Dukstynos pagrindinės mokyklos merginų ir ,,Šilo“ progimnazijos vaikinų komandos.

Elektrėnuose vyko plaukimo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kovo 13 d., apie 18 val., Vidiškių seniūnijoje, Tvarkų kaime, sustabdytas neblaivaus vyro vairuojamas  automobilis „VW Golf“.

Puslapis 1 iš 1034

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų