Lietuvos ekonomikos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Pirmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 484 užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai.

Gerokai pašoko ir Ukmergėje nustatytų infekuotųjų skaičius – 40 patvirtintų atvejų. Apie tai pranešė Ukmergės rajono savivaldybė.

Guodžia tai, kad Ukmergė pirmoji ir vienintelė ėmėsi tirti visus savo medikus. Greitindami tyrimo apsukas ir plėsdami tiriamųjų žmonių ratą, užkirsime užkrato plitimą mieste ir rajone, sergantieji bus gydomi, jų aplinkos žmonės – izoliuojami. Kuo griežčiau visi laikysimės karantino reikalavimų, tuo greičiau išlipsime iš šios „duobės“.

Iš 282 ėminių, paimtų laikiname prie ligoninės įrengtame patikros punkte, dešimčiai nustatytas užsikrėtimas koronavirusine infekcija. Taigi, turime jau 18 medikų, kuriems patvirtintas COVID-19. Pirmadienį patikrinti paskutiniai 50 medikų pagal vadinamą „kontaktinį sąrašą“. 

Tada bus testuojami visi kiti, be išimties ir nepriklausomai nuo užimamų pareigų, ligoninės darbuotojai.

Ukmergės ligoninėje iš viso dirba 460 žmonių. Po to savo eilės sulauks Ukmergės PSPC medikai, pradedant Greitosios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojais ir baigiant visais kitais likusiais, taip pat be jokios išimties ir nepriklausomai nuo užimamų pareigų – iš viso 160 žmonių.

Vėliau bus organizuojamas patikrinimas privačiose gydymo įstaigose dirbantiems medikams. Skaičiai šiuo metu tikslinami.

Ukmergėje veiks mobilusis punktas, kuriame pacientams bus imami ėminiai tyrimams dėl koronaviruso COVID-19 infekcijos. Punktas įkurtas aikštelėje prie miesto stadiono.

Pirmiausia jame bus tiriami buvę ligoninės pacientai – iš viso 278 žmonės, kurie iš ligoninės skyrių buvo išrašyti nuo kovo 5-os iki kovo 19 dienos. Po jų tyrimai bus skirti šiuo metu dirbantiems ir daug kontaktų su žmonėmis turintiems 68 policijos pareigūnams ir 60 socialinių darbuotojų.

Punktas Ukmergėje dirbs 2 pamainomis. Tiriamų žmonių skaičius jame priklausys nuo laboratorijos, į kurią bus siunčiami paimti ėminiai, pajėgumų.

„Labai prašome visuomenės nedaryti skubotų išvadų – nesmerkti, nekaltinti, neieškoti kaltų. Turime būti kaip niekad vieningi ir susitelkę, dar labiau atsakingi ir socialiai solidarūs – viskas mūsų rankose. Tik kartu įveiksime visus sunkumus ir iššūkius, o jau po to galėsime ginčytis, aiškintis, kas kaltas ir kas ko nepadarė...“ –, skelbia rajono savivaldybė.

UŽ inf.

Neseniai mokslininkai nustatė, kad kai kurios vyrų imuninės sistemos ląstelės veikia kitaip nei moterų, o kai kurios netgi tiesiogiai sąveikauja su lytiniais hormonais.

Keičiama neseniai įsigaliojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi tvarka.

Šią savaitę 20 šalies gydymo įstaigų neatlygintinai bus pristatyta 20 tūkst. litrų dezinfekcinio rankų skysčio, kuris bus panaudojamas medikų ir pacientų higienai, paviršių ir patalpų valymui.

Ukmergės rajono vadovai deda  pastangas, kad mūsų medikai gautų kuo daugiau apsisaugojimo nuo virusų priemonių.

dėl koronoviruso COVID-19 susiklosčiusi situacija rajone yra neeilinė ir pareikalaus iš visų mūsų atsakomybės ir adekvačios reakcijos sprendžiant iškylančias problemas, reaguojant į laikinus nepatogumus, įveikiant sunkumus. Nuoširdžiai tikiu, kad susitelksime ir visi kartu sugebėsime suvaldyti kylančias grėsmes, o vėliau ir pasekmes, jei tokių bus.

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ atidarė pirmąsias pirkinių atsiėmimo stoteles Lietuvos regionuose.

Europos žmogaus teisių teismas yra labai reikalingas tam, kad žmonės galėtų jaustis saugūs ir laisvai gyventi, paisydami savo bei kitų žmonių teisių ir laisvių.

Apie domeno paskutiniu metu diskutuojama gana daug ir aktyviai. Jeigu anksčiau buvo teigiama, kad tai tik paprasčiausias Jūsų puslapio vardas, kuris neturi didelės svarbos, tai šiuo metu teigiama, kad geras domenas gali tarnauti Jūsų verslui, padėti būti kur kas paprasčiau randamu, galiausiai užsitikrinti, kad būsite atpažįstamas ir geresnis nei Jūsų konkurentai.

Puslapis 1 iš 655

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kiek, manote, truks ekstremali situacija Lietuvoje ir pasaulyje?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų