Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Vaizduotės žaidimai yra labai svarbi vaiko raidos dalis. Jie skatina kūrybiškumą, problemų sprendimą ir socialinius įgūdžius, kartu suteikiant vaikams galimybę tyrinėti įvairius vaidmenis ir patirtį bei susipažinti su juos supančiu pasauliu. Vaizduotės žaidimas yra daugiau nei tik vaidinimas ar vaidmenų atlikimas, jis susijęs su atradimais ir patirtimi. Žaisdami vaizduotės žaidimus vaikai gali išmokti kūrybiškai išreikšti save, lavinti kalbos įgūdžius ir praktikuoti savireguliaciją.

Sausio 30 d., apie 16.35 val., smurtu pasibaigęs konfliktas tarp dviejų čia užsukusių pirkėjų kilo Ukmergėje, parduotuvėje „Iki“.

Į policiją kreipėsi draugės apvogta ukmergiškė.

Sausio 22 d. iš miško, esančio Taujėnų seniūnijoje, Bagnapolio kaime, buvo nupjauti ir išvežti uosiai – pavogta malkinė mediena.

Vasario 1 d. policijos pareigūnams lankantis namuose pas ukmergiškį (gim. 2005 m.) buvo rasta augalinės kilmės galimai narkotinė medžiaga – džiovintos kanapės.

Didžiausią vidutinį atlyginimą tarp didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų šalyje mokanti įmonė „Lidl Lietuva“ praneša apie atlyginimų didinimą visiems darbuotojams. „Lidl Lietuva“ į darbo užmokesčių biudžetą investavo papildomus 7,3 mln. eurų, todėl nuo sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o vėliau padidės ir administracijos darbuotojams.

Pensininkas Vytautas iš Vidiškių pasakojo Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) keletą kartų lankęsis odontologijos kabinete ir turėjęs susimokėti, bet čekio negavęs.

Į redakciją kreipėsi ukmergiškis Marijonas, susidūręs su garažo įregistravimo problema.

Šiuo metu Lietuvoje vykdomas didelio masto tarptautinis suaugusių gyventojų kompetencijų – skaitymo ir skaičiavimo įgūdžių – tyrimas.

Puslapis 1 iš 1019

Informacija apie parengtą elektros tinklų teritorijų planą. UAB GG LTU S1 yra parengusi 4999 kW galios saulės elektrinės Sodų g. 1, Šemetiškių k., Deltuvos sen., Ukmergės r. sav. elektros tinklų teritorijų planą. Su planu galima susipažinti plano rengėjo internetiniame puslapyje . Dėl papildomos informacijos kreiptis į UAB GG LTU S1 įgaliotą atstovę Poliną Kuznetsovą, el. p. polina.kuznetsova@greengenius.com

Vilkmerge restoranas

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų